Pocket God: epizoda 23 – Bait Master

Právě vyšla nová aktualizace hry Pocket God (recenze). V minulém updatu Ooga Jump byla hra propojena s Doodle Jump (recenze). Nyní se dočkal Harbour Master (recenze). Piraně mají hlad!

Právě vyšla nová aktualizace hry Pocket God (recenze). V minulém updatu Ooga Jump byla hra propojena s Doodle Jump (recenze).  Nyní se dočkal Harbour Master (recenze). Piraně mají hlad!

Název epizody
Název epizody

Po spuštění hry žádný rozdíl kromě názvu nepoznáte, ale protože budeme krmit piraně, tak posuneme prst po vodě a zavoláme si menší tsunami. Pod vodou už jsme a u země je nový objekt – kotva. Tu chytněte a pusťte ji z výšky. Po dopadu začne konečně minihra a animace pygmíků se změní.

První krmení
První krmení

Stejně jako u Harbour Master se objeví šipka odkud rybička připlave. Tažením prstu ji musíte navést k pygmíkovi, kterého následně sežere a nažranou rybu musíte odvézt zase pryč z obrazovky. Důležitý je poznatek, že pygmíci se automaticky neobnovují, ale stále je musíte přidávat pomocí známého plus vlevo nahoře.

Pygmík právě užírán
Pygmík právě užírán

Ze začátku je to lehké, ale samozřejmě v průběhu času je ryb víc a víc. Navíc minihra samozřejmě končí jakmile se dvě piraně střetnou. Piraně, kterým hrozí střet, se rozsvítí červeně a zazní zvuk. Po ukončení uvidíte svůj výkon a případně odemčený achievement.

První začátečnické pokusy
První začátečnické pokusy

Během hry počet úspěšně nažraných a odplutých piraní vidíte v pravém horním rohu. Výhoda je, že kdykoli můžete chytit pygmíka a přenést ho na jiné místo, pokud budete mít čas.

Začíná tu být horko
Začíná tu být horko

Bohužel je tu malý problém s ovládáním. Pokud se totiž netrefíte přesně na objekt (pygmíka nebo rybu) tak se může stát, že nechtěně “chytíte” vodu a tím vytvoříte vodní výr.

Z hlediska zábavnosti bych hru označil jako dobrou, ale dle mého je Ooga Jump lepší. Update je samozřejmě k dispozici zdarma. Původní hra je k dispozici na App Store za 0,79€. Více o Pocket God v recenzi.

Předchozí článek

iPhone 3GS: fotky rozebraného přístroje

Následující článek

iPhone 3GS: dočkáme se 8GB verze?

Související články