Spartacus: krvavá řežba na chvíli zdarma

Spartacus: Blood and Sand je brutální mlátička inspirovaná stejnojmeným seriálem z tohoto roku. Vtělte se do kůže hlavního hrdiny a rozsekejte nepřítele na cucky!

Spartacus: Blood and Sand je brutální mlátička inspirovaná stejnojmeným seriálem.Vtělte se do kůže hlavního hrdiny a rozsekejte nepřátele na cucky!

Přišel o svůj domov i ženu, kterou miloval. Ocitl se ve světě, kde byl donucen k otroctví a k boji v aréně jako gladiátor. K tomu aby přežil brutální svět gladiátorské arény, se ale musí se stát víc než jen mužem, víc než jen gladiátorem, musí být legendou. Ano, tohle je stručně o příběhu. A nyní ke hře samotné.

Jedná se o klasickou “tekkenovku”, respektive mlátičku jeden na jednoho. Na výběr máte z osmi různých charakterů (poslední dva se vám zpřístupní po úspěšně dokončeném Story módu) a z šesti lokalit, kde se budete po gladiátorsku řezat. Ze screenshotu si můžete povšimnout, jaké prvky k ovládání jsou k dispozici – pohybový kurzor, dvě bojová tlačítka a jedno obranné. Doporučuji si projít v menu sekci Moves list, kde si můžete nastudovat přístupná komba pohybů a v praxi je uplatnit přímo v boji nebo v módu Practice.

Již zmíněný Story mód je docela krátký, ale je doprovázen pěknými sestřihy ze seriálu, většinou těmi brutálními, takže vás navnadí k boji. Samotná hra je dost krvavá – při záverečném doražení soupeře nechybí animace rozsekání jeho těla na několik kousíčků jako u řezníka. Dalším módem hry je Quick fight, vyberete svého gladiátora a ihned hrajete proti náhodně vybranému protivníkovi. V Challenge módu máte na výběr mezi normální hrou, kde si vyberete soupeře, určíte si čas kola, či obtížnost a Survivalem, kde hrajete dokud nezemřete. Všechny vaše úspěchy se zapisují do přítomných statistik. Nechybí ani mulitplayer přes Bluetooth nebo WiFi.

Grafika hry je docela povedená a zvuky jsou na úrovni, spolu se samotnou agresivní hudbou vytváří dokonalou atmosféru pro pořádnou řežbu. Vzhledem k těmto všem aspektům hry a tomu že je po omezenou dobu zdarma, ji mohu jen a jen doporučit a to nejen milovníkům krvavých mlátiček.

Spartacus – Dočasně zdarma – AppStore link

127 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Meebo: skvělá IM aplikace zdarma!

Následující článek

iLuv iEP315: Sluchátka s mikrofonem a hlasovým ovládáním

Související články

Zdarma: iPhone DVD Converter za $29 pro všechny FREE!

Pamatujete na akci firmy iSkySoft, která rozdávala zdarma iPhone Video Converter? Záhy potom, co tato akce skončila, začala nová a opět atraktivní akce na užitečný software pro převádění vašich DVD filmů do iPhone. Tento konverter stojí $29, ale vy ho do 9.8.2010 máte šanci získat zdarma a to jak pro Windows, tak pro Mac!

HN reader: noviny v iPhone každý den zdarma

Již je to naštěstí dlouho, kdy zpravodajské portály neměly ani vlastní mobilní verzi, která je přeci jen na cestách lepší, než jejich desktopová verze. Stále je tu ale ještě něco lepšího, než mobilní verze webu a tou je nativní aplikace. Hospodářské noviny jednu takovou pro iPhone mají a není vůbec špatná!