Spartacus: krvavá řežba na chvíli zdarma

Spartacus: Blood and Sand je brutální mlátička inspirovaná stejnojmeným seriálem z tohoto roku. Vtělte se do kůže hlavního hrdiny a rozsekejte nepřítele na cucky!

Spartacus: Blood and Sand je brutální mlátička inspirovaná stejnojmeným seriálem.Vtělte se do kůže hlavního hrdiny a rozsekejte nepřátele na cucky!

Přišel o svůj domov i ženu, kterou miloval. Ocitl se ve světě, kde byl donucen k otroctví a k boji v aréně jako gladiátor. K tomu aby přežil brutální svět gladiátorské arény, se ale musí se stát víc než jen mužem, víc než jen gladiátorem, musí být legendou. Ano, tohle je stručně o příběhu. A nyní ke hře samotné.

Jedná se o klasickou “tekkenovku”, respektive mlátičku jeden na jednoho. Na výběr máte z osmi různých charakterů (poslední dva se vám zpřístupní po úspěšně dokončeném Story módu) a z šesti lokalit, kde se budete po gladiátorsku řezat. Ze screenshotu si můžete povšimnout, jaké prvky k ovládání jsou k dispozici – pohybový kurzor, dvě bojová tlačítka a jedno obranné. Doporučuji si projít v menu sekci Moves list, kde si můžete nastudovat přístupná komba pohybů a v praxi je uplatnit přímo v boji nebo v módu Practice.

Již zmíněný Story mód je docela krátký, ale je doprovázen pěknými sestřihy ze seriálu, většinou těmi brutálními, takže vás navnadí k boji. Samotná hra je dost krvavá – při záverečném doražení soupeře nechybí animace rozsekání jeho těla na několik kousíčků jako u řezníka. Dalším módem hry je Quick fight, vyberete svého gladiátora a ihned hrajete proti náhodně vybranému protivníkovi. V Challenge módu máte na výběr mezi normální hrou, kde si vyberete soupeře, určíte si čas kola, či obtížnost a Survivalem, kde hrajete dokud nezemřete. Všechny vaše úspěchy se zapisují do přítomných statistik. Nechybí ani mulitplayer přes Bluetooth nebo WiFi.

Grafika hry je docela povedená a zvuky jsou na úrovni, spolu se samotnou agresivní hudbou vytváří dokonalou atmosféru pro pořádnou řežbu. Vzhledem k těmto všem aspektům hry a tomu že je po omezenou dobu zdarma, ji mohu jen a jen doporučit a to nejen milovníkům krvavých mlátiček.

Spartacus – Dočasně zdarma – AppStore link

127 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Meebo: skvělá IM aplikace zdarma!

Následující článek

iLuv iEP315: Sluchátka s mikrofonem a hlasovým ovládáním

Související články

Icy Escort: skákačka s tučňáky zdarma

A je tu další vychytaná free app od Donut Games, tentokrát se jedná o klasickou plošinovku, ve které budete zachraňovat malé tučňáky. Hra se drži delší dobu na předních místech v českém AppStore, takže si pozornost určitě zaslouží.

Bezdrátové ovládání: VLC Remote, Off Remote a NetAwake

Určitě vás občas štve vstávání k počítači, když sledujete z postele film. Chcete na dálku bezdrátově stopnout, nebo posunout film? Mám pro Vás dobrou zprávu - díky 3 aplikacím, které si teď představíme, bude bezdrátové ovládání pomocí iPhone hračka!