Spartacus: krvavá řežba na chvíli zdarma

Spartacus: Blood and Sand je brutální mlátička inspirovaná stejnojmeným seriálem z tohoto roku. Vtělte se do kůže hlavního hrdiny a rozsekejte nepřítele na cucky!

Spartacus: Blood and Sand je brutální mlátička inspirovaná stejnojmeným seriálem.Vtělte se do kůže hlavního hrdiny a rozsekejte nepřátele na cucky!

Přišel o svůj domov i ženu, kterou miloval. Ocitl se ve světě, kde byl donucen k otroctví a k boji v aréně jako gladiátor. K tomu aby přežil brutální svět gladiátorské arény, se ale musí se stát víc než jen mužem, víc než jen gladiátorem, musí být legendou. Ano, tohle je stručně o příběhu. A nyní ke hře samotné.

Jedná se o klasickou “tekkenovku”, respektive mlátičku jeden na jednoho. Na výběr máte z osmi různých charakterů (poslední dva se vám zpřístupní po úspěšně dokončeném Story módu) a z šesti lokalit, kde se budete po gladiátorsku řezat. Ze screenshotu si můžete povšimnout, jaké prvky k ovládání jsou k dispozici – pohybový kurzor, dvě bojová tlačítka a jedno obranné. Doporučuji si projít v menu sekci Moves list, kde si můžete nastudovat přístupná komba pohybů a v praxi je uplatnit přímo v boji nebo v módu Practice.

Již zmíněný Story mód je docela krátký, ale je doprovázen pěknými sestřihy ze seriálu, většinou těmi brutálními, takže vás navnadí k boji. Samotná hra je dost krvavá – při záverečném doražení soupeře nechybí animace rozsekání jeho těla na několik kousíčků jako u řezníka. Dalším módem hry je Quick fight, vyberete svého gladiátora a ihned hrajete proti náhodně vybranému protivníkovi. V Challenge módu máte na výběr mezi normální hrou, kde si vyberete soupeře, určíte si čas kola, či obtížnost a Survivalem, kde hrajete dokud nezemřete. Všechny vaše úspěchy se zapisují do přítomných statistik. Nechybí ani mulitplayer přes Bluetooth nebo WiFi.

Grafika hry je docela povedená a zvuky jsou na úrovni, spolu se samotnou agresivní hudbou vytváří dokonalou atmosféru pro pořádnou řežbu. Vzhledem k těmto všem aspektům hry a tomu že je po omezenou dobu zdarma, ji mohu jen a jen doporučit a to nejen milovníkům krvavých mlátiček.

Spartacus – Dočasně zdarma – AppStore link

127 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Meebo: skvělá IM aplikace zdarma!

Následující článek

iLuv iEP315: Sluchátka s mikrofonem a hlasovým ovládáním

Související články

Epic Citadel: Budoucnost her na iPhone a iPad je tu už dnes!

Jedním slovem - úžasná. Ale pekně postupně. Šéf Epic Games, firmy, která kromě jiného vyvíjí například sérii Unreal Tournament, včera na keynote ukázal, jak bude vypadat jejich první hra pro iOS platformu a zároveň tak v podstatě naznačil budoucnost iOS her. Demoverze této hry je už dostupná na App Store pro iPhone 4, 3GS a iPad. Přinášíme první dojmy z této 3D akce - jsou více než skvělé!

Bezdrátové ovládání: VLC Remote, Off Remote a NetAwake

Určitě vás občas štve vstávání k počítači, když sledujete z postele film. Chcete na dálku bezdrátově stopnout, nebo posunout film? Mám pro Vás dobrou zprávu - díky 3 aplikacím, které si teď představíme, bude bezdrátové ovládání pomocí iPhone hračka!

UniWar: tahová strategie zdarma po omezenou dobu!

UniWar obsahuje 3 různé rasy (Sapieno, Titan, Khralean) za které můžete válčit. Herních možností je opravdu hodně - kampaň, sólo hra nebo versus hra. Hrát můžete i online proti reálným soupeřům! Tahle vychytaná tahová strategie je nyní zdarma, proto stahujte, dokud nabídka ještě trvá!