Zdarma: iPhone DVD Converter za $29 pro všechny FREE!

Pamatujete na akci firmy iSkySoft, která rozdávala zdarma iPhone Video Converter? Záhy potom, co tato akce skončila, začala nová a opět atraktivní akce na užitečný software pro převádění vašich DVD filmů do iPhone. Tento konverter stojí $29, ale vy ho do 9.8.2010 máte šanci získat zdarma a to jak pro Windows, tak pro Mac!

Pamatujete na akci firmy iSkySoft, která rozdávala zdarma iPhone Video Converter? Záhy potom, co tato akce skončila, začala nová a opět atraktivní akce na užitečný software pro převádění vašich DVD filmů do iPhone. Tento konverter stojí $29, ale vy ho do 9.8.2010 máte šanci získat zdarma a to jak pro Windows, tak pro Mac!

Na rozdíl od iPhone Video Converteru, který jste mohli získat také zdarma, má tento software za úkol jediné – převést vaše DVD filmy do formátu MP4, resp. M4V. Na ostatní formáty využijete spíše Video Converter, ale na DVD disky je určený právě tento software. Díky Video a DVD Converteru od iSkySoft získáte prakticky všechny potřebné nástroje, které budete v budoucnu potřebovat pro převod filmů do iPhone – a to zdarma!

iPhone DVD Converter

Velice příjemné je, že iSkysoft nabízí iPhone DVD Converter jak pro Windows, tak pro majitelé Mac OS, proto si nabídky zdarma užijí opravdu všichni.

Všechny potřebné informace jak získat tento software zdarma najdete na této stránce.

Pokud se vám tento tip líbí, sdílejte tento článek vašim přátelům na FacebookuTwitteru – Uděláte jim radost! :-)

167 comments
  1. Jo je to zdarma, ale musíte být registrovaný na Facebooku. Já do těhle šílenejch sítí nikdy nevstoupím !!!

  2. Jo je to zdarma, ale musíte být registrovaný na Facebooku. Já do těhle šílenejch sítí nikdy nevstoupím !!!

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

OpenAppMkt: odvážná konkurence App Store v HTML 5

Následující článek

Super Badminton 2010: Zapinkejte si na vašem iPhone

Související články

Ice Tycoon: zahrajte si na zmrzlináře zdarma

Chcete si vyzkoušet prodávat zmrzlinu? Na iPhone si to můžete zkusit rovnou v hektickém tempu, protože Ice Tycoon není o ničem jiném, než o prodávání zmrzliny co nejrychleji to dokážete. Jednoduchá hra s pěknou grafikou a nejlepší možnou cenou, to je Icy Tycoon.

Rat On a Scooter XL: Po omezenou dobu zdarma!

Oblíbení Donut Games se po delší době opět ozývají s další hrou zdarma. Poprvé v historii nabízí zdarma hříčku Rat On a Scooter XL! Vyplatí se strávit čas připojením iPhone k iTunes, stáhnutím hry a synchronizací, abyste hru mohli spustit? Čtete krátkou recenzi.