Pár ztratil zavazadlo s AirTagem, které cestovalo po celém Portugalsku

Dnes už je běžné, že cestovatelé používají AirTags k nalezení svých kufrů, ale pár na dovolené se musel dívat, jak jejich ztracená zavazadla putovala Portugalskem bez nich. AirTags pomohly získat ztracené kufry a dokonce pomohly při zatčení manipulátora se zavazadly, který kradl zavazadla.

Zavazadla urazila dlouhou vzdálenost

Nyní však AirTag ve ztraceném kufru jednoho muže prakticky poskytl prázdninujícímu páru průvodce po nejlepších místech, která lze v Portugalsku vidět. Uživatelka TikTok @jennyantuness prostřednictvím videa, které bylo shlédnuto více než 800 000 krát, ukázala záhadnou cestu zavazadel svého přítele Austina.

Video nazvané v překladu „Když vaše zavazadlo vidí víc z Portugalska než vy“ končí šťastně tím, že přítel vyzvedne svá zavazadla v letištním skladu. Nejprve ale kanadský pár zjistil, že jeho případ zůstal na letišti v Torontu. Poté odletělo do Portugalska, ale poté se vydalo na celostátní poznávací zájezd.

Video ukazuje, že během pěti dnů dorazila taška a její AirTag na portugalské letiště a poté se zdánlivě přesunuly do skladu zavazadel. To je zjevně pro pár nepohodlné, ale pak AirTag ukázal, že se taška stěhuje na pláž.

Poté se zavazadla vydají po pobřeží do blízkosti Leirie a poté se zastaví v Lisabonu. Následně je sledován k něčímu domu, pak skladišti, pak směrem k Sea of Straw a nakonec odletěl zpět na letiště v Torontu.

Po vyproštění kufru údajně nic nechybělo. Bylo to přesně, jako by taška sama rozhodla, že potřebuje pětidenní dovolenou.

Pravděpodobně další kusy ztracených zavazadel vyrazily na turné, jako je tento, a my jsme to prostě nevěděli, protože jsme neměli AirTags. Mít tuto vychytávku na sledování se zkrátka vyplatí.

1 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iPhone 14 může získat rychlé 30W nabíjení

Následující článek
iPhone 14 a 14 Pro

Tohle je čtveřice iPhonů 14. Nalaďte se na Always On displej, satelitní připojení a vylepšené fotoaparáty.

Související články
Číst více

Apple letošní WWDC 2014 zahájí 2. června

Jako každý rok, tak i letos bude v San Franciscu v centru Moscone Convention od 2. do 6 . 6. probíhat konference WWDC určená především vývojářům. Pro širokou veřejnost je ale určitě zajímavý fakt, že jako každý rok, tak i letos celé WWDC odstartuje Apple prezentací novinek, které nás čekají a neminou v roce 2014. A jaké to budou?

RecognizeMe: odemkněte iPhone 4 pomocí rozpoznání vaší tváře

Majitelé jailbreakovaného iPhone 4 si mohou vyzkoušet další zajímavou vychytávku, která umožní odemknutí přístroje pomocí přední kamery. Prográmek RecognizeMe, který seženete v Cydii za $7, nepatří mezi ty nejpraktičtější, ale rozhodně s ním u piva kamarády ohromíte. Podívejte se na video od vývojáře, který si říká Apocolipse.