Mr. Corman

Mr. Corman – nový seriál na Apple TV+ už má trailer i datum premiéry.

Josh Corman mohl být rockovou hvězdou. Místo toho však učí páťáky, a i když má své žáky rád, stále má problém nalézt štěstí a smysl ve světě, ve kterém tyto věci občas schází. Tak zní oficiální text Apple TV+, který představuje novou minisérii Mr. Corman.

Mr. Corman bude minisérie o 10 dílech, kterou lze shlédnout na platformě Apple TV+ od 6. srpna. Jedná se o komediální drama s Josephem Gordon-Levittem v hlavní roli, který je zároveň tvůrce seriálu. Můžete jej mimo jiné znát z titulů jako Počátek nebo Don Jon. Ten se navíc chopil i scénáře

Mr. Corman sleduje příběh učitele na základní škole, který vždy snil o tom, že se stane rockovou hvězdou. V poslední době ale marně hledá smysl života a štěstí v něm. Provází jej časté úzkosti, pocity samoty a pochybování o sobě samém. K tomu všemu se od něj odstěhovala bývalá snoubenka a v bytě ji nahradil Joshův kamarád.

Mr. Corman bude čítat celkem 10 dílů a první tři budou odvysílány 6. sprna na Apple TV+. Zbylých 7 dílů bude vysíláno po jednom každý pátek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Předchozí článek

Brazilští zloději dokázali, jak moc je důležité správné zabezpečení iPhonu

Následující článek
Letní aplikace

Tyto aplikace si nezapomeňte přibalit na dovolenou!

Související články