Mr. Corman

Mr. Corman – nový seriál na Apple TV+ už má trailer i datum premiéry.

Josh Corman mohl být rockovou hvězdou. Místo toho však učí páťáky, a i když má své žáky rád, stále má problém nalézt štěstí a smysl ve světě, ve kterém tyto věci občas schází. Tak zní oficiální text Apple TV+, který představuje novou minisérii Mr. Corman.

Mr. Corman bude minisérie o 10 dílech, kterou lze shlédnout na platformě Apple TV+ od 6. srpna. Jedná se o komediální drama s Josephem Gordon-Levittem v hlavní roli, který je zároveň tvůrce seriálu. Můžete jej mimo jiné znát z titulů jako Počátek nebo Don Jon. Ten se navíc chopil i scénáře

Mr. Corman sleduje příběh učitele na základní škole, který vždy snil o tom, že se stane rockovou hvězdou. V poslední době ale marně hledá smysl života a štěstí v něm. Provází jej časté úzkosti, pocity samoty a pochybování o sobě samém. K tomu všemu se od něj odstěhovala bývalá snoubenka a v bytě ji nahradil Joshův kamarád.

Mr. Corman bude čítat celkem 10 dílů a první tři budou odvysílány 6. sprna na Apple TV+. Zbylých 7 dílů bude vysíláno po jednom každý pátek.

Předchozí článek

Brazilští zloději dokázali, jak moc je důležité správné zabezpečení iPhonu

Následující článek
Letní aplikace

Tyto aplikace si nezapomeňte přibalit na dovolenou!

Související články

Nike+: aplikace, které vám usnadní běhání

Před několika dny jsme vám představili technologii Nike+. Samostatný čip Nike+ samozřejmě nestačí, potřebuje také software, kterým budete tuto technologii ovládat. Při používání tohoto systému se dostanete celkem ke třem programům - Nike aplikaci v iPodu/iPhonu, iTunes a stránkám Nike Running. Tento software vám v dnešním článku představím.

SuperApple #4: tipy a triky pro váš Mac

Máme pro vás opět výběr těch nejlepších tipů a triků pro Mac, které uplynulý týden byly k přečtení na SuperApple.cz. Tentokrát se dozvíte o šikovném programu XBMC, o bezdrátovém SD slotu, o SSD discích a o volantu pro iPhone vyrobeného z Lega.