Nové hry: Soul Calibur pro iOS a nový díl Angry Birds

Pokud stojí nějaké nové hry pro iOS za připomenutí, jsou to právě Angry Birds a Soul Calibur. Na obě hry se můžete těšit již tento týden. Pojďme se na ně podívat blíž!

Pokud stojí nějaké nové hry pro iOS za připomenutí, jsou to právě Angry Birds a Soul Calibur. Na obě hry se můžete těšit již tento týden. Pojďme se na ně podívat blíž!

Úspěšná série herních titulů Angry Birds od firmy Rovio se dočká dalšího pokračování. Angry Birds Seasons – Year of the Dragon zasáhne App Store obchody po celém světě již tento pátek, 20. ledna 2012.

Zatím všechny díly Angry Birds byly úspěšné, nic jiného se tedy od nového dílu neočekává a můžeme tedy předpokládat, že se umístí na prvních pozicích v App Store. Cena je zatím neznámá, ale vzhledem k předchozím dílům to zřejmě bude klasických 0,79€ / $0,99. Čekání si můžete zkrátit krátkým teaserem, který Rovio vydalo.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wUNuuneCtqU&feature=youtu.be[/youtube]

Druhou herní peckou pro iOS je Soul Calibur. Japonská videoherní společnost Namco se (nejen) touto herní sérií proslavila na Xbox, Nintendo i PlayStation konzolích. Jedna obrovská herní platforma jim ovšem ještě chyběla, iOS zařízení. To se má však ve čtvrtek, 19.ledna 2012, změnit. Soul Calibur míří do App Store obchodů den před Angry Birds, s cenou zřejmě trochu větší než naštvaní ptáci.

Soul Calibur nabídně 19 různých bojovníků a několik herních módů – Arkáda, Souboj s časem, Přežití, Extra přežití, Cvičení a Museum módy. Podle serveru Touch Arcade však prozatím můžeme zapomenout na multiplayer, který se doufejme dostaví později. Vzhledem k tomu, že hra podporuje Game Center, by multiplayer nebyl k zahození. Horší zpráva je, že hra bude zřejmě jen pro iPhone 4 a iPhone 4S, iPady budou podporovány oba. Zatím se podívejte na již delší dobu dostupný trailer ke hře.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WT2UkSM1hEA[/youtube]

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Cyclone Dash: poperte se s létajícími předměty v bouři

Následující článek

Spekulace: představí Apple na eventu GarageBand pro e-booky?

Související články

iPhone 5: přinese větší displej, tvar iPhone 4, Apple A5 a NFC?

Je to k neuvěření, ale oznámení iPhone 5 se dočkáme už na necelé 3 měsíce a tak spekulace se neustále množí. Jednu z nejzajímavějších ale přinesl server 9TO5Mac. Důvěryhodný zdroj z Foxconnu (pozn. - tam, kde se vyrábí Apple zařízení) potvrdil, že iPhone 5 přichází do výroby a také prozradil několik detailů, kterými spíše potvrdily původní spekulace.