Cyclone Dash: poperte se s létajícími předměty v bouři

Žádná oddychhovka, u Cyclone Dash se zapotíte. Z ničehonic se ocitnete na ulici, kde zuří bouře a náhle na vás začnou létat předměty. Zvládnete je odhodit?

Žádná oddychhovka, u Cyclone Dash se zapotíte. Z ničehonic se ocitnete na ulici, kde zuří bouře a náhle na vás začnou létat předměty. Zvládnete je odhodit?

Jedná se jednoduchou hru, ve které se ocitnete na prázdné ulici přímo v nitru obrovské bouře. Jelikož je vítr hodně silný, pohazuje si s těžkými předměty jako s hračkami. Naneštestí se tyto předměty řítí přímo na vás, na vaši obrazovku.

Co s tím ale máte udělat? No přeci použít sílu dotykové obrazovky vašeho iOS zařízení a všechny předměty odklonit mimo obrazovku. Stačí tahem prstu směrem pryč od obrazovky udělat rychlý pohyb a trajektorie předmětu se změní. Pokud to nepomůže jednou, udělejte to klidně víckrát. Důležité je, aby vaše obrazovka přežila.

K tomu máte celkem tři životy. Pokud nějaký ztratíte, můžete si je během hry ještě obnovit, za čtvrtý “critical” se vám jeden život přičte. Criticals objekty jsou každé, které letí moc blízko vaší obrazovky. Poslední herní bonus je v podobě barelů. Když je třikrát trefíte, vybouchnou.

Hra vás dokáže pobavit, otázkou je na jak dlouho. Jako velké mínus beru malé množství nějakých bonusů při hře a pouze jeden herní mód. Pochválit můžeme grafiku, která je opravdu pěkná, stejně jako fyzika objektů, které se na vás řítí. Když hra stála 0,79€, bylo asi dost těžké o jejím pořízení přemýšlet, protože tolik zábavy zase neposkytne. Ovšem její vývojář chce přidat nějaké herní módy a jelikož je hra nyní zdarma, nemusíte si dělat dilema, jestli hru vyzkoušet.

Cyclone Dash – App Store Link

75 comments
  1. Zdravím, včera jsem si tuto hru stahovala a bohužel mi nelze spusti. Když dám “play” tak mi to napíše “loading” a hodí mě to zpět na plochu… Nevíte někdo, kde je problém?

    1. 1) zkus vypnout a zapnout tvoje iOS zařízení
      2) zkus se kouknout (v iTunes Store), jestli je kompatibilní s tvým iOS zařízením a i iOS systémem
      3) pokud ano a stále nefunguje, zkus aplikaci odebrat a pak znovu naistalovat. Pokud tohle nepomůže, tak leda napsat vývojáři aplikace 🙂

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

CES 2012: očekávaná příslušenství pro Mac

Následující článek

Nové hry: Soul Calibur pro iOS a nový díl Angry Birds

Související články