Nová hra od tvůrců Angry Birds bude Amazing Alex

Jsi fanoušek Angry Birds a nemůžeš se dočkat další hry od Rovia? Tak naštestí pro tebe, nová hra s názvem Amazing Alex by měla dorazit během 2 měsíců.

Jsi fanoušek Angry Birds a nemůžeš se dočkat další hry od Rovia? Tak naštestí pro tebe, nová hra s názvem Amazing Alex, by měla dorazit během 2 měsíců.CEO Rovia, Mikael Hed, v televizním pořadu uvedl, že nástupce Angry Birds, hra Amazing Alex, se bude opět zaměřovat na vzdělávání a bude založena na “zvědavém mladíkovi, který rád staví různé věci”. Z hlediska herního režimu bude hra založena na známé hře Casey’s Contraption, jejíž práva Rovio už dříve zakoupilo. Jak tato původní hra vypadala se můžete dozvědět ze staršího traileru:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JlqNa9mEqNE&feature=youtu.be[/youtube]

Základy hry tedy Rovio má, otázkou je, jak se vypořádá se zbytkem. Pro Rovio je klíčová vysoká kvalita hry, pokud chtějí zopakovat stejný úspěch, jaký mají Angry Birds. Překonat jednu z nejpopulárnějších mobilních her bude rozhodně těžké. Vždyť už teď mají Angry Birds více jak 1 miliardu stažení.

Mikeal Hed si je vědom toho, že hra musí být minimálně tak dobrá, jako Angry Birds. “Jsme pod obrovským tlakem, co se týče kvality a chceme udržet vysoký standart, který fanoušci očekávají”.

Přesný datum vydání hry zatím neznáme, ale v nejbližší době očekávejme alespoň první trailer. Vše můžete sledovat na teaser.amazingalex.com a příslušných sociálních kanálech.

4 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Co chtějí maminky ke Dni matek? iPad místo květin!

Následující článek

Ashton Kutcher spatřen oblečený jako Steve Jobs

Související články

Reportáž: Jak vypadalo zahájení prodeje iPhone 4 v ČR!

Už je to tady. 26.8.10 a iPhone 4 se začíná prodávat v České republice, a já chci být mezi prvními šťastnými majiteli. Dlouho jsem na tenhle den čekal, a mnoho si protrpěl (více na konci článku), příjemné ceny, které tuzemští operátoři nasadili, mě však jen utvrdili, že koupit iPhone 4 v Česku a ne v cizině bude nakonec asi nejlepší.