Tower Theatre Apple Store

Nový Apple Store otevřel na Broadwayi. Podívejte se, jak Apple oživil krásnou historickou budovu.

Otevření nového Apple Store je často provázeno velkou slávou. Apple totiž opravdu lpí na zachování atmosféry místa a klade důraz na okolní architekturu. Tentokrát si architekti pro Apple vzali do rukou renovaci starého Broadwayského kina Tower Theatre.

Nový Apple Store, který otevřel 24. června, se může rozhodně pyšnit titulem jednoho z nejkrásnějších Apple Storů na světě. Celá renovace probíhala s důrazem na původní budovu, i na odkaz jejího architekta. Budovu navrhnul architekt S. Charles Lee a prvního otevření se dočkala v roce 1927. Věž divadla však byla v roce 1971 zničena a znovu předělána.

Spodní prostory obchodu jsou nyní otevřeny pro všechny kolemjdoucí. To díky velkým proskleným stěnám, které se navíc dají v případě potřeby otevřít dokořán a nabídnou tak zákazníkům nevídané propojení interiéru s exteriérem. Na místě kde bylo v původním kině plátno se nyní nachází velká obrazovka pro prezentace. Nechybí ani místo pro scházení a debaty vývojářů, grafiků a jiných skupin.

Krásy nového Apple Storu si můžete prohlédnout z pohodlí domova na speciálně vytvořené webové stránce právě pro Apple Tower Theatre. Najdete zde i stručnou historii budovy a náhledy dovnitř.

Zdroje fotek: Apple

Předchozí článek

Sestavte si kvalitní mikroskop z LEGA a čoček od iPhonu

Následující článek
apple glass

Apple Glass by měl zabránit kolizi s překážkami v reálném světě

Související články