Klávesnice od Microsoftu přichází na iPhone.

Když nějaký vývojář vytvoří novou klávesnici a vydá ji na App Store, mnoho z vás si řekne: “Další klávesnice. Stejně nenabídne nic nového. ‘Svajpování’? To už tu někdo zkoušel”. Pokud jde ale o včerejší výtvor Microsoftu, tak nad tím se lze pozastavit i na dobu delší, než je pár minut. Co tedy nabídne tak revolučního? Tak nového, co by vás donutilo ke změně?

Výstřižek

Nová klávesnice se totiž umí ohýbat. A není to nějaká výrobní vada, jež by nastávala při nošení v zadní kapse kalhot, nýbrž úmysl, který vám pomůže psát jednou rukou, vlastně pouze palcem na velkém display. Ohne se totiž jakoby kolem rohu, kde právě ten palec máte a pak už se pohybujete po kružnici jejímž středem je kloub vašeho palce. No co vám budu povídat… Nápad je to dobrý, jak to bude ale fungovat v praxi, na to si musíme počkat pár dní, než ji uživatelé vyzkouší. Nicméně se podívejte na video, stáhněte aplikaci a posuďte sami.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Apple, iMessage a Data Centre. Nová reklama ukazuje, jak i vy využíváte obnovitelnou energii.

Následující článek

Natočte cibuli, možná vyhrajete filmovou cenu. Apple vydal další reklamy.

Související články

iPhone 5: zakřivené sklo a osmimegapixelová kamera?

Blíží se WWDC 2011 a s ním i jistá očekávání fanoušků Apple o nově oznámených produktech či jiných novinkách. I přesto, že samotný Apple na pozvánce uvadí pouze novinky ohledně samotných úprav či nových verzí operačních systémů (Mac OS X Lion či iOS 5), mnoho z nás jistě stále věří, že se dočkáme i oznámení iPhone 5.

iPhone 4S: Apple dnes představí inovovanou “čtyřku”

Spekulací kolem nového iPhone se během posledního roku vyrojilo hned několik. Tou poslední zprávou před samotným uvedením, kterou vám na tomto serveru přinášíme, je několik informací o iPhone 4S. Jeho představení dnes večer je už prakticky jisté, máme pro to několik důkazů, které vás také přesvědčí.

iPad hry: výběr těch nejlepších her pro iPad

V uplynulých dnech je o iPadu hodně slyšet. Nevím, zda je to dokonalým marketingem, parádním designem, fascinujícím interfacem, přijatelnou cenou, nebo třeba skvělým uměním Steva Jobse prezentovat nové výrobky, ale Applu se opět povedlo jejich nový produkt dokonale prodat (více o prodeji iPadu zde). Abych řekl pravdu, já osobně iPadu až tolik nevěřil a jeho koupi jsem neplánoval, ale po shlédnutí videí z hraní her měním názor - tuto dokonalou herní konzoly prostě musím mít!