Klávesnice od Microsoftu přichází na iPhone.

Když nějaký vývojář vytvoří novou klávesnici a vydá ji na App Store, mnoho z vás si řekne: “Další klávesnice. Stejně nenabídne nic nového. ‘Svajpování’? To už tu někdo zkoušel”. Pokud jde ale o včerejší výtvor Microsoftu, tak nad tím se lze pozastavit i na dobu delší, než je pár minut. Co tedy nabídne tak revolučního? Tak nového, co by vás donutilo ke změně?

Výstřižek

Nová klávesnice se totiž umí ohýbat. A není to nějaká výrobní vada, jež by nastávala při nošení v zadní kapse kalhot, nýbrž úmysl, který vám pomůže psát jednou rukou, vlastně pouze palcem na velkém display. Ohne se totiž jakoby kolem rohu, kde právě ten palec máte a pak už se pohybujete po kružnici jejímž středem je kloub vašeho palce. No co vám budu povídat… Nápad je to dobrý, jak to bude ale fungovat v praxi, na to si musíme počkat pár dní, než ji uživatelé vyzkouší. Nicméně se podívejte na video, stáhněte aplikaci a posuďte sami.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Apple, iMessage a Data Centre. Nová reklama ukazuje, jak i vy využíváte obnovitelnou energii.

Následující článek

Natočte cibuli, možná vyhrajete filmovou cenu. Apple vydal další reklamy.

Související články

Nový MacBook Air: vydání se znovu posouvá, čeká se na Lion

Pokud patříte mezi lidi, kteří netrpělivě čekají na nový MacBook Air, pak pro Vás mám špatnou zprávu. Původně se nový MacBook Air měl objevit již na konci tohoto měsíce, čehož se chytla většina zahraničních serverů. Nestalo se ale tak a vypadá to, že vydání nového MacBooku Air je "natáhováno" ne kvůli nějakým problémům ve výrobě, ale spíše z důvodu vydání nového operačního systému od Apple - OS X Lion.