Rat On A Skateboard: velice povedená skákačka na chvíli zdarma

Donut Games si pro nás připravili dárek v podobě hry “Rat On A Skateboard”, která je na chvíli zdarma podobně, jako dřív recenzovaná hra Rat On a Scooter XL. Jedná se o skákačku v klasickém stylu od tohoto výrobce, ve které můžete skákat, grindovat a dělat ve vzduchu mnoho triků na skateboardu

Donut Games si pro nás připravili dárek v podobě hry “Rat On A Skateboard”, která je na chvíli zdarma podobně, jako dřív recenzovaná hra Rat On a Scooter XL. Jedná se o skákačku v klasickém stylu od tohoto výrobce, ve které můžete skákat, grindovat a dělat ve vzduchu mnoho triků na skateboardu. Mrkněte na video trailer z této této hry!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FZbdgEOz_GI[/youtube]

V této hře se setkáte se 2 druhy náhodně generovaných map (Power Stunts a Banana Harbor) a jedním challenge módem se 40 levely, ve kterých můžete dělat triky jako kickflipy, 360° otočky a další. Při letu vaší krysy stačí jednoduše doteky na displej “sázet” triky jeden za druhým, které kromě více bodů zajistí také delší dolet krysy.

Kreslená grafika je díky Retině u iPhone 4 opravdu detailní a neurazí snad žádného milovníka hopsaček ve stylu hry Canabalt. Vývojáři si připravili také verzi pro iPad, která sice nepatří k těm nejlépe optimalizovaným, na druhou stranu zahrajete si prakticky stejně dobře jako na iPhone. Pokud přičteme (údajně) brzy přidanou podporu Game Center, tak není co řešit a za tu nejlepší cenu 0 Kč mohu tuto hru označit jako must-have.

Rat On A Skateboard – Dočasně zdarma – AppStore

Předchozí článek

Native FB Upload: sdílení fotek na Facebook pohodlněji (Jailbreak)

Následující článek

Retina displej pro iPad 3: fikce se stává skutečností

Související články