N.O.V.A. 3: první video teaser chystané střílečky od Gameloftu

Gameloft vydal teaser k připravované hře N.O.V.A. 3, nástupce skvělého druhého dílu této FPS střílečky pro iOS.

Gameloft vydal teaser k připravované hře N.O.V.A. 3, nástupce skvělého druhého dílu této FPS střílečky pro iOS.

Hra bude podle spekulací běžet na Unreal Engine 3 od Epic Games. Bude to už třetí díl herní série N.O.V.A. což je zkratka pro Near Orbit Vanguard Alliance. Jak uvidíte v teaseru, tento díl začne pádem hrdiny Kal Wardina na Zem, kam musel nouzově přistát. Gameloft je známý pro své kvalitní konzolové hry a vypadá to, že ani N.O.V.A. 3 nebude vyjímkou.

Nic jiného se prozatím o hře nedozvíme, kromě toho, že brzy přijde na iOS a Android. Mnoho mobilních hráčů doufá, že se Gameloft nerozhodne pokračovat v herním modelu, který je přímo zkázou pro nejnovější Dungeon Hunter. Ten je totiž zdarma a musíte ve hře platit za většinu věcí. To se samozřejmě nelíbí většině hráčů. Na to, jak to dopadne, si budeme muset počkat. Zatím si užijte teaser pro N.O.V.A. 3:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2CSOIh6lpB8&feature=youtu.be[/youtube]

zdroj: cultofandroid.com

127 comments
  1. Hmm, Gameloft je především známí pro své vykrádání kvalitních velkých titulů z konzolí a stavění na jejich úspěchu. A možná už nejen těch velkých, super ultra cool klišé, kdy hra začíná tak, že hlavní hrdina kecá se svojí robotickou pomocnicí a je sestřelen nad nějakou planetou…hmmm…že by Shadowgun? http://youtu.be/cJqeieq31wk

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Apple oznámil WWDC 2012: odstartuje 11.června

Následující článek

Recenze: stylus Griffin pro kapacitní displeje

Související články