N.O.V.A. 3: první video teaser chystané střílečky od Gameloftu

Gameloft vydal teaser k připravované hře N.O.V.A. 3, nástupce skvělého druhého dílu této FPS střílečky pro iOS.

Gameloft vydal teaser k připravované hře N.O.V.A. 3, nástupce skvělého druhého dílu této FPS střílečky pro iOS.

Hra bude podle spekulací běžet na Unreal Engine 3 od Epic Games. Bude to už třetí díl herní série N.O.V.A. což je zkratka pro Near Orbit Vanguard Alliance. Jak uvidíte v teaseru, tento díl začne pádem hrdiny Kal Wardina na Zem, kam musel nouzově přistát. Gameloft je známý pro své kvalitní konzolové hry a vypadá to, že ani N.O.V.A. 3 nebude vyjímkou.

Nic jiného se prozatím o hře nedozvíme, kromě toho, že brzy přijde na iOS a Android. Mnoho mobilních hráčů doufá, že se Gameloft nerozhodne pokračovat v herním modelu, který je přímo zkázou pro nejnovější Dungeon Hunter. Ten je totiž zdarma a musíte ve hře platit za většinu věcí. To se samozřejmě nelíbí většině hráčů. Na to, jak to dopadne, si budeme muset počkat. Zatím si užijte teaser pro N.O.V.A. 3:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2CSOIh6lpB8&feature=youtu.be[/youtube]

zdroj: cultofandroid.com

127 comments
  1. Hmm, Gameloft je především známí pro své vykrádání kvalitních velkých titulů z konzolí a stavění na jejich úspěchu. A možná už nejen těch velkých, super ultra cool klišé, kdy hra začíná tak, že hlavní hrdina kecá se svojí robotickou pomocnicí a je sestřelen nad nějakou planetou…hmmm…že by Shadowgun? http://youtu.be/cJqeieq31wk

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Apple oznámil WWDC 2012: odstartuje 11.června

Následující článek

Recenze: stylus Griffin pro kapacitní displeje

Související články

Nová funkce App Store: Darujte aplikaci!

Chtěli byste známému, kamarádovi, nebo třeba členu rodiny darovat aplikaci, ale dávat mu na ní dárkovou iTunes kartu vám nepřijde vhodné? Je tu nová možnost, nyní můžete darovat jakoukoliv aplikaci z AppStore (v iTunes "Gift this App"). Obdarovaný tak získá vámi vybranou aplikaci zdarma. Zajímavé, co říkáte?