Apple oznámil WWDC 2012: odstartuje 11.června

Apple právě oznámil datum konference vývojářů pro rok 2012. Odstartuje již 11.června.

Apple právě oznámil datum konference vývojářů pro rok 2012. Odstartuje již 11.června.

Letošní konference vývojářů bude v San Franciscu v centru Moscone Convention a bude trvat od 11.června do 15.června.

Philip Shiller oznámil, že letošní WWDC bude skvělé a že už se nemůže dočkat, až představí vývojářům novinky v iOS a OS X Mountain Lion.

Na konferenci bude více jak 100 technických přednášek od Apple inženýrů, 100 “laboratoří” s více jak 1000 inženýry, kteří budou ukazovat zajímavé věci návštěvníkům a pomáhat jim. Minulý rok zde bylo vývojáři zastoupeno více jak 60 zemí, takže zde můžete potkat vývojáře z celého světa a pohovořit s nimi. Touto dobou však budou už (dost drahé) lístky zřejmě vyprodány. Nemusíte však zoufat, pokud jste vývojář, všechna videa budou zdarma k dispozici na developer.apple.com/videos hned, jak to bude možné.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Wormholes: průměrná kopie Portal na iOS

Následující článek

N.O.V.A. 3: první video teaser chystané střílečky od Gameloftu

Související články

Apple TV: bude moci streamovat Keynote?

Vypadá to, že ano. Někdo totiž napsal Steveu Jobsovi dotaz ohledně streamu prezentací z Macu či iOS zařízení do Apple TV a odpověď byla překvapivá - prý se tato možnost objeví již brzy. Přesněji řečeno, s největší pravděpodobností se objeví s Keynote '11 (která bude součástí balíčku iWork '11), ve kterém vytvoříte prezentaci a poté jí pomocí streamu odprezentujete na Apple TV.