Apple oznámil WWDC 2012: odstartuje 11.června

Apple právě oznámil datum konference vývojářů pro rok 2012. Odstartuje již 11.června.

Apple právě oznámil datum konference vývojářů pro rok 2012. Odstartuje již 11.června.

Letošní konference vývojářů bude v San Franciscu v centru Moscone Convention a bude trvat od 11.června do 15.června.

Philip Shiller oznámil, že letošní WWDC bude skvělé a že už se nemůže dočkat, až představí vývojářům novinky v iOS a OS X Mountain Lion.

Na konferenci bude více jak 100 technických přednášek od Apple inženýrů, 100 “laboratoří” s více jak 1000 inženýry, kteří budou ukazovat zajímavé věci návštěvníkům a pomáhat jim. Minulý rok zde bylo vývojáři zastoupeno více jak 60 zemí, takže zde můžete potkat vývojáře z celého světa a pohovořit s nimi. Touto dobou však budou už (dost drahé) lístky zřejmě vyprodány. Nemusíte však zoufat, pokud jste vývojář, všechna videa budou zdarma k dispozici na developer.apple.com/videos hned, jak to bude možné.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Wormholes: průměrná kopie Portal na iOS

Následující článek

N.O.V.A. 3: první video teaser chystané střílečky od Gameloftu

Související články

iPhone 5: přinese větší displej, tvar iPhone 4, Apple A5 a NFC?

Je to k neuvěření, ale oznámení iPhone 5 se dočkáme už na necelé 3 měsíce a tak spekulace se neustále množí. Jednu z nejzajímavějších ale přinesl server 9TO5Mac. Důvěryhodný zdroj z Foxconnu (pozn. - tam, kde se vyrábí Apple zařízení) potvrdil, že iPhone 5 přichází do výroby a také prozradil několik detailů, kterými spíše potvrdily původní spekulace.

Apple: nejlepší čtvrtletí historie, tržba 26,74 miliardy dolarů

Apple před několika hodinami oznámil finanční úspěch za první fiskální období tohoto roku (končící 25.12.2010). Slovo "úspěch" jsem použil záměrně, protože pro Apple nedopadl poslední kvartál vůbec špatně. Naopak, americká společnost zaznamenala nejlepší čtvrtletí v historii, protože jen prodejem 4.13M Maců, 16.24M iPhonů, 19.45M iPodů a 7.33M iPadů si Apple vydělal 15,68 miliardy dolarů!