3.000 fanoušků iPhoneTips: rozdáváme dárky za více jak 2 tisíce!

Včera iPhoneTips.cz zdodalo další metu na sociální síti Facebook a to tak, že překročilo hranici 3.000 fanoušků!. Komunitu tvoří nejen čestí a slovenští fanoušci, ale také několik majitelů iPhone žijících ve Velké Británii, USA, nebo třeba Nizozemí. Všichni členové mají v oblibě značku Apple a samozřejmě také iPhoneTips, za což vám chceme poděkovat. Jak? Dáme vám vouchery na opravu iPhone za více jak 2.000 Kč!

Včera iPhoneTips.cz zdodalo další metu na sociální síti Facebook a to tak, že překročilo hranici 3.000 fanoušků! Komunitu tvoří nejen čestí a slovenští fanoušci, ale také několik majitelů iPhone žijících ve Velké Británii, USA, nebo třeba Nizozemí. Všichni členové mají v oblibě značku Apple a samozřejmě také iPhoneTips, za což vám chceme poděkovat. Jak? Dáme vám vouchery na opravu iPhone v hodnotě 2.250 Kč!

Líbí se vám iPhoneTips.cz? Sdílejte tento článek na Facebooku a Twitteru. Děkujeme!

Pokud vás zajímá něco ze zákulisí naší stránky  na Facebooku, tak se můžete kouknout na demografické složení všech fanoušků. Pokud si myslíte, že iPhoneTips je výsada mužů, mýlíte se. Více jak 1/5 fanoušků jsou ženy, což je více jak 600 fanynek iPhoneTips. To nám dělá opravdu radost! 🙂

Demografické složení iPhoneTips.cz na Facebooku

Proč být fanouškem jsme vám již psali dřív, proto předpokládám, že pravidelní čtenáři už fanoušci jsou. Pokud ale čtete tyto řádky a stále ještě nejste ve spojení s iPhoneTips na Facebooku, přidejte se k naší komunitě ZDE!

Dárky pro fanoušky iPhoneTips.cz:

Díky partnerovi iPhoneTips.cz, servisem iPhoneDoktor.cz, máte skvělou šanci získat jeden ze 3 voucherů na opravu rozbitého iPhone. Tato šikovná poukázka by vám mohla v budoucnu ušetřit peníze za opravu iPhone 2G, 3G, 3GS, nebo nově i iPhone 4. Určitě souhlasíte, že mít takto pojištěný iPhone je příjemné.

Soutěžíme do 31.8.2010 o poukázky v této hodnotě:

1x voucher v hodnotě 1.000 Kč

1x voucher v hodnotě 750 Kč

1x voucherv hodnotě 500 Kč

Soutěž skončila, děkujeme všem zúčastněným!

Pokud se vám iPhoneTips.cz líbí, můžete nás sledovat také na Twitteru, kde máme už přes 400 followerů, a nebo formou RSS zdroje.

Budeme zároveň velice rádi, pokud na navštívíte iPhoneDoktor na Facebooku a stanete se jeho fanouškem. Přinese vám to do budoucna 5% slevu na veškeré opravy iPhone, což se určitě hodí!

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Micro SIM: Český operátor O2 nabízí MicroSIM zdarma!

Následující článek

Victory Day: poražte nacisty jako sovětský voják

Související články

Apple iPad: vtipné narážky na nový tablet

Prakticky ihned po startu prodeje iPadu se na internetu začaly objevovat obrázky, vtipy a parodie, který zesměšňují novinku Applu. Posledních pár týdnů jsem pečlivě ukládat ty nejlepší "fóry" týkající se iPadu a nyní vám je servíruji. Myslím, že většině z nich by se zasmál i sám Steve Jobs.

Televize Apple TV: jeden z posledních Jobsovo plánů

Pokud pravidelně sledujete Apple scénu, pak Vám patrně neuniklo, že již brzy se dočkáme biografie Stevea Jobse (přesněji již 24. října). A právě tato kniha od Waltera Isaacsona by měla přinést několik nových Jobsovo myšlenek, která plánoval do budoucna. A právě jednou z nich by měla být nová Apple TV. Nová televize by se však měla podstatně lišit - jak víme, nyní je Apple TV synonymem malé krabičky s napojením na iTunes nebo v zámoří velice známý Netflix.