3.000 fanoušků iPhoneTips: rozdáváme dárky za více jak 2 tisíce!

Včera iPhoneTips.cz zdodalo další metu na sociální síti Facebook a to tak, že překročilo hranici 3.000 fanoušků!. Komunitu tvoří nejen čestí a slovenští fanoušci, ale také několik majitelů iPhone žijících ve Velké Británii, USA, nebo třeba Nizozemí. Všichni členové mají v oblibě značku Apple a samozřejmě také iPhoneTips, za což vám chceme poděkovat. Jak? Dáme vám vouchery na opravu iPhone za více jak 2.000 Kč!

Včera iPhoneTips.cz zdodalo další metu na sociální síti Facebook a to tak, že překročilo hranici 3.000 fanoušků! Komunitu tvoří nejen čestí a slovenští fanoušci, ale také několik majitelů iPhone žijících ve Velké Británii, USA, nebo třeba Nizozemí. Všichni členové mají v oblibě značku Apple a samozřejmě také iPhoneTips, za což vám chceme poděkovat. Jak? Dáme vám vouchery na opravu iPhone v hodnotě 2.250 Kč!

Líbí se vám iPhoneTips.cz? Sdílejte tento článek na Facebooku a Twitteru. Děkujeme!

Pokud vás zajímá něco ze zákulisí naší stránky  na Facebooku, tak se můžete kouknout na demografické složení všech fanoušků. Pokud si myslíte, že iPhoneTips je výsada mužů, mýlíte se. Více jak 1/5 fanoušků jsou ženy, což je více jak 600 fanynek iPhoneTips. To nám dělá opravdu radost! 🙂

Demografické složení iPhoneTips.cz na Facebooku

Proč být fanouškem jsme vám již psali dřív, proto předpokládám, že pravidelní čtenáři už fanoušci jsou. Pokud ale čtete tyto řádky a stále ještě nejste ve spojení s iPhoneTips na Facebooku, přidejte se k naší komunitě ZDE!

Dárky pro fanoušky iPhoneTips.cz:

Díky partnerovi iPhoneTips.cz, servisem iPhoneDoktor.cz, máte skvělou šanci získat jeden ze 3 voucherů na opravu rozbitého iPhone. Tato šikovná poukázka by vám mohla v budoucnu ušetřit peníze za opravu iPhone 2G, 3G, 3GS, nebo nově i iPhone 4. Určitě souhlasíte, že mít takto pojištěný iPhone je příjemné.

Soutěžíme do 31.8.2010 o poukázky v této hodnotě:

1x voucher v hodnotě 1.000 Kč

1x voucher v hodnotě 750 Kč

1x voucherv hodnotě 500 Kč

Soutěž skončila, děkujeme všem zúčastněným!

Pokud se vám iPhoneTips.cz líbí, můžete nás sledovat také na Twitteru, kde máme už přes 400 followerů, a nebo formou RSS zdroje.

Budeme zároveň velice rádi, pokud na navštívíte iPhoneDoktor na Facebooku a stanete se jeho fanouškem. Přinese vám to do budoucna 5% slevu na veškeré opravy iPhone, což se určitě hodí!

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Micro SIM: Český operátor O2 nabízí MicroSIM zdarma!

Následující článek

Victory Day: poražte nacisty jako sovětský voják

Související články

iPad: první video-recenze tabletu od Apple

První dubnovou zprávu věnujeme iPadu a skvělé video-recenzi, kterou připravil uznávaný PCMAG. Ikdyž je recenze v angličtině, myslím, že i pro začátečníky nebude problém porozumět. Ve videu najdete hezké detaily jak samotného tabletu, tak operačního systému, nebo třeba GT Racing.

Nový iPhone HD: už dnes oficiálně na konferenci WWDC 2010

Dnes večer proběhne v San Franciscu ostře sledovaná vývojářská konference Worldwide Developers Conference 2010, na které Apple uvede novinky, které nás čekají v blízké budoucnosti. Spekulace o barevných verzích iPhone HD se potvrdily a tak se dočkáme provedení iPhone černá, bílá, růžová, zelená a modrá. Tento fakt potvrdil uniklý obrázek ze stránek Apple, který se objevil na socální síti Twitter.