LX Dual USB Charger: Stylová nabíječka do auta

Každý, kdo cestuje často vozem, tak už pravděpodobně zjistil, že je nepříjemné, když se vybije telefon.

Každý, kdo cestuje často vozem, tak už pravděpodobně zjistil, že je nepříjemné, když se vybije telefon. Ačkoliv jsou autonabíječky snadno dostupné v mnoha obchodech, tak se na trhu čas od času objeví kousek, který má čím překvapit. Nabíječka do vozu, kterou si dnes představíme, disponuje opravdu luxusním vzhledem a také se dokáže postarat o nabití dvou telefonů zároveň.

Nabíječka LX Dual USB Charger je horkým zbožím a to již od pohledu. Většina dostupných doplňků do vozu svým vzhledem nepřekvapí a působí spíše jako podprůměrná elektronika, která je snadno dostupná každému. Výrobce tohoto modelu chtěl uspokojit i zákazníky, který si i s gadgety chtějí připadat luxusně. Odklonil se tedy od světlých barev a hlavním materiálem byl zvolen černý plast.

Celá nabíječka je zakončena gripem z pravé kůže, který při zapojení jako jediný vykukuje ze zapalování. Jak již bylo zmíněno, tak zařízení dokáže napájet 2 telefony současně, slouží k tomu 2 USB výstupy. Ty jsou doplněny i kontrolkou, která nás informuje o tom, že se zařízení nabíjí. Nabíječku je možné použít ihned po zapojení. S příjemným vzhledem je spojena také příjemná cena, uživatelé si tuto luxusní nabíječku mohou pořídit už za cenu, v přepočtu, cca 300 Kč. Balení obsahuje jen nabíječku, USB kabely už musí sehnat samotný uživatel.

16 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Ochranné folie pro iPhone: skutečná ochrana nebo mýtus

Následující článek

Koncert v uších: Zážitek se sluchátky od AViiQ

Související články