Koncert v uších: Zážitek se sluchátky od AViiQ

Každý, kdo se aktivně zajímá o gadgety k iPhonům, by měl znát značku AViiQ. Jedná se o výrobce špičkových doplňků, mezi které patří neodmyslitelně i sluchátka.

Každý, kdo se aktivně zajímá o gadgety k iPhonům, by měl znát značku AViiQ. Jedná se o výrobce špičkových doplňků, mezi které patří neodmyslitelně i sluchátka. Pokud zastáváte názor, že i s obyčejnými sluchátky lze mít z hudby skvělý zážitek, tak jste si pravděpodobně ještě nenechali napustit hlavu decibely od skutečně kvalitních sluchátek AViiQ.

Stejně tak jako u jakýchkoliv jiných produktů, tak i u sluchátek se porovnávají specifické parametry. Jestli jste si někdy koupili sluchátka a nepřečetli jste si, jakými parametry disponují, tak jen těžko můžete na základě jejich ceny porovnat, jestli jsou lepší než konkurenční výrobky. Dnes si představíme modelovou řadu Aviiq Concert Series.

Tyto sluchátka se pyšní izolací hluku 20dB, běžný hluk tedy nemá šanci narušit váš příjemný poslech. Ačkoliv jsou sluchátka malá, tak disponují vestavěným mikrofonem s také dálkovým ovládáním. Citlivost sluchátek je 94dB a frekvence nabídne plný rozsah 20-20000Hz. Odpor obvodu ve sluchátkách činí 16 Ohmů.

Sluchátka vypadají velmi moderně, odešlo se od klasiské kulaté podoby kabelu a byl namísto ní zvolen kabel plochý, který je odolný proti zacuchání a disponuje i nesrovnatelně větší životností. Zatímco u běžných sluchátek dojde často k únavě materiálu vodiče, který je přerušen a sluchátka přestávají fungovat, tak zde byla výroba soustředěna i na maximální kvalitu a odolné provedení. Sluchátka jsou dostupná již za ceny kolem 400 Kč.

102 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

LX Dual USB Charger: Stylová nabíječka do auta

Následující článek

Zoom iQ5 promění iPhone na mikrofon

Související články

Trainyard: logická hra pro milovníky vlaků a kolejí

Občas se stane, že různá nádraží jsou postavena tak nešikovně, že nějak smysluplně je propojit kolejemi může být velmi těžký oříšek. O to spíš, pokud ještě po kolejích jezdí vlaky různých barev, které musíte spojovat, kombinovat, přebarvovat a já nevím co ještě. To se však na normální železnici stát nemůže, a tak je tu od toho hra Trainyard - pokud máte rádi logické hry a vše kolem železnice, je pro vás tato hra jako stvořená.