Apple prodává čistící hadřík se sebevědomou cenovkou. iPhone 5 s ním ale nevyčistíte.

Čas od času Apple vydá produkt, nebo spíše doplněk, který je cenově naprosto v jiném vesmíru. iPhone sice pořídíte od 12 000 korun, pouhá kolečka k Macu Pro vás ale například vyjdou na 21 000 korun. Tento týden se na Apple Online Store dostala další taková položka.

Jedná se o čistící hadřík, za který si Apple účtuje 590 Kč (pro zvědavce – dopravu dostanete zdarma). Podle popisu produktu jde o „speciální” hadřík, který váš displej bezpečně vyčistí, aniž byste se museli bát o poškrábání.

Dobrá, samo o sobě to zní velmi komicky – hadřík za šest stovek. Pokud jste ale firma / profík, který si potrpí na kvalitu obrazu a koupí si třeba Pro Display XDR za 130 000 (či 165 000 s nanotexturovou úpravou), dát pár stovek za hadřík už vás asi nezabije. Stejný hadřík ale v balení Pro Display XDR najdete od základu, takže jde spíš o nabídku v případě ztráty.

Sranda ale i tak nekončí. Stejně jako u ostatních produktů, i zde Apple uvádí „kompatibilitu” s jinými Apple zařízeními. Samozřejmě by zde člověk očekával veškeré produkty z portfolia Applu. Jak ale uvádí samotný výrobce – očistíte s ním maximálně iPhone SE 1. generace, starší modely „kompatibilní” nejsou.

VYPRODÁNO

V současnosti ale web hlásí vyprodáno! Hadřík v případě zájmu ode dneška dostanete 7. – 20. prosince. Plánujete-li tento skvost pořídit jako vánoční dárek, neváhejte s objednáním.

Čistící hadřík

Displej
Rozměry?
Fotoaparát
Čipset
Konektivita
Další vlastnostiČistí
Cena590 Kč

Předchozí článek

MacBook Pro 2021 je drak nejen s famózním výkonem!

Následující článek

Apple i letos pokračuje v dominanci nad celosvětovými zisky smartphonů

Související články