Velká trojka konceptů na iPhony 2016

A je tu zase Martin Hájek. Nemohu si pomoci, ale tento český designer má tak propracované a pravděpodobně vypadající koncepty, že nelze nesdílet jeho tvorbu. Dnes se zaměřil na iPhony, které by měly vyjít letos. Jedná se o iPhone 7, SE a (trochu překvapeně) PRO. O iPhonu SE se zde bavíme poslední dobou často, takže není za potřebí zmiňovat jeho funkce a design. IPhone 7, jenž by měl být vlajkový model tohoto roku je na konceptu znázorňován jako “malý bratr” iPhonu PRO. Ale proč iPhone PRO? Název je odvozen z nejnovější řady iPadů PRO, které slouží pro profesionály, jak už designery, vývojáře nebo třeba hudební skladatele. Na iPhonu PRO jsou nejzajímavější asi 2 věci. Tou první je dvojtý fotoaparát, který má fungovat pro rychlejší zaostřování, popřípadě pro tvorbu 3D objektů. Tou druhou věcí je tří pinový konektor, který se taktéž objevil u již zmiňovaného iPadu jako konektor pro speciální klávesnici. U obou větších modelů si každopádně každý všimne přesunu nevzhledných plastových pruhů na horní hranu, což působí o něco lépe, ale hlavně je zde odstraněn 3,5mm jack na sluchátka. Jak si s tím Apple poradí se dozvíme v září.

Zdroj: Martinhajek.com

aa bb cc dd ee ff

Předchozí článek

Nová "Hey Siri" reklama. Opět ve vtipném podání.

Následující článek

Zítřejší Apple Event přinese možnost oficiálně jej sledovat i na Windows 10

Související články

Things pro iPhone: recenze oblíbeného GTD manažera (1. část)

Things je jedna z nejznámějších GTD (Getting things done) aplikací. A to jak na iPhone, tak i na iPadu či na Macu. Proto jsme se rozhodli, že vám přineseme krátký čtyřdílný seriál, který postupně zrecenzuje tuto aplikaci skrz všechny 3 platformy a nakonec zrecenzujeme Things jako celek. Jako první jsme se samozřejmě rozhodli začít od nejmenšího - tudíž verzí pro iPhone (či iPod touch).

iPhone 5: vydání je velice blízko, potvrzuje několik zdrojů

Vskutku velmi zajímavého vývoje jsme se dočkali za poslední dva dny, co se týče zjišťování data uvedení nového iPhone 5. Nové informace týkající se převážně toho, jak bude nový iPhone vypadat, jsme Vám přinesli v minulém článku. Nyní Vás ale můžeme ujistit o tom, že nový iPhone 5 je velice blízko, a pokud tomu nevěříte, máme pro Vás několik informací, které Vás o tom přesvědčí.