Velká trojka konceptů na iPhony 2016

A je tu zase Martin Hájek. Nemohu si pomoci, ale tento český designer má tak propracované a pravděpodobně vypadající koncepty, že nelze nesdílet jeho tvorbu. Dnes se zaměřil na iPhony, které by měly vyjít letos. Jedná se o iPhone 7, SE a (trochu překvapeně) PRO. O iPhonu SE se zde bavíme poslední dobou často, takže není za potřebí zmiňovat jeho funkce a design. IPhone 7, jenž by měl být vlajkový model tohoto roku je na konceptu znázorňován jako “malý bratr” iPhonu PRO. Ale proč iPhone PRO? Název je odvozen z nejnovější řady iPadů PRO, které slouží pro profesionály, jak už designery, vývojáře nebo třeba hudební skladatele. Na iPhonu PRO jsou nejzajímavější asi 2 věci. Tou první je dvojtý fotoaparát, který má fungovat pro rychlejší zaostřování, popřípadě pro tvorbu 3D objektů. Tou druhou věcí je tří pinový konektor, který se taktéž objevil u již zmiňovaného iPadu jako konektor pro speciální klávesnici. U obou větších modelů si každopádně každý všimne přesunu nevzhledných plastových pruhů na horní hranu, což působí o něco lépe, ale hlavně je zde odstraněn 3,5mm jack na sluchátka. Jak si s tím Apple poradí se dozvíme v září.

Zdroj: Martinhajek.com

aa bb cc dd ee ff

Předchozí článek

Nová "Hey Siri" reklama. Opět ve vtipném podání.

Následující článek

Zítřejší Apple Event přinese možnost oficiálně jej sledovat i na Windows 10

Související články

Rage (HD): 3D střílečka s nejlepší grafikou současnosti

Když jsem vám před dvěma týdny psal preview o hře Infinity Blade a označil jí za nejlépe graficky vydařenou hru pro iOS těchto Vánoc, šeredně jsem se zmýlil. Zakladatel id Software (ano, ti, kteří stvořili legendární Doom a Quake) John Carmack totiž v těchto dnech vydal hru s názvem Rage, která má všem dosavadním střílečkám na iPhone, iPod i iPad nakopat zadek!

Nové Macy: Porovnání a test výkonu nových modelů 2010

Jak jsme vás již informovali v článku o Magic Trackpad, Apple 27. července uvedl v Apple Store nové iMacy s procesory i3, i5 a i7, upgradoval Mac Pro se 4 i 6 jádrovými Xeony, nebo už dřív inovoval Mac Mini do opravdu atraktivního domácího počítače. Podívejte se na přímé hardwarové porovnání nových modelů 2010. V grafu najdete také porovnání výkonu některých modelů!

Drums!: na iPhone si zabubnujete jak na sestavu bicích

Každý si už určitě zkusil na svém iPhonu nějakou tu hudební aplikaci… Ať už šlo o Okarínu nebo o Leaf Trombone od společnosti Smule. Na AppStore je nespočet hudebních aplikací, které určitě stojí za pozornost. Já si však vybral jednu a to aplikaci Drums! Je to bezpochyby nejlepší hudební aplikace s velmi kvalitním zvukem. Já sám ji používám jako pravé bubny při nahrávání zvuků v programu pro Mac a PC Mixcraft, ale k tomu se ještě dostaneme.