Gangstar: West Coast Hustle je v prodeji

Jedna z nejočekávanějších her Gangstar: West Coast Hustle, která je velmi podobná hrám ze serie GTA, je možné koupit v iTunes resp. AppStore. Přečtěte si první postřehy z hraní této pecky od Gameloft.

GANGSTAR-–-WEST-COAST-HUSTLE’

Jistě vás jako první napadne jak se hra typu GTA hraje na iPhonu? Ovládání, které je u tohoto typu her velmi důležité, je zvládnuté dobře. Na výběr ovládání svého auta máte 2 možnosti. Buď zvolíte možnost s volantem na obrazovce, nebo ovládání pomocí pohybového čidla a pedály (plyn a brzda) ve spodní části displaye. Obě možnosti jsou dobře zvládnuté, každý si vybere jaká možnost mu vyhovuje víc.

img.gangstar-west-coast.8

Město, ve kterém budete projíždět svým ukradeným autem, je krásně graficky zpracované. 3D model se opravdu povedl a do hry opravdu dobře zapadá. Atmosféru při hraní podtrhují i rádia, které (podobně jako v GTA) můžete měnit. Na výběr je několik rádiových stanic (hip-hop, rap, punk, rock, electro a další). Pokud by vás hudba omrzela, tak je možnost poslouchat své skladby z iPodu. Ovšem já doporučuju rádia nechat, jsou opravdu dobré.

gangstar

Souboje a přestřelky, kterých je ve hře pravděpodobně opravdu dost, jsou zvládnuté dobře a ovládání vám problém dělat nebude. Navíc tu je možnost střílet i z auta. Nárazům do ostatních vozidel se nejspíš nevyhnete. I s tím autoři počítali a do hry implementovali poměrně solidní modul poškození vozidel.

img.gangstar-west-coast7

Ve hře na vás čekají nejrůznější úkoly, které budete plnit. Dialogy jsou zvládnuté pěkně a s průměrnou angličtinou budete rozumnět.

gangstar-dialogue

Jeden z nejdůležitějších faktorů je plynulost hry. Musím říct, že Gameloft odvedl opravdu dobrou práci a Gangstar se prakticky vůbec neseká. Hrát je možné dokonce na první generaci iPhonů, což jistě mnoho hráčů ocení. Před hraním však doporučuju vypnout/zapnout iPhone.

Musím říct, že jsem byl k této hře z počátku skeptický a nevěřil jsem, že půjde udělat hra podobně kvalitní jako je GTA. Smekám před vývojáři z Gameloftu, kteří opět ukázali, že jejich hry jsou jedny z nejlepších pro iPhone.

Hru rozhodně doporučuji, pokud si chcete zahrát opravdu povedenou a technicky výjmečnou gamesku, kupujte na iTunes za 5,49€ právě Gangstar: West Coast Hustle.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ICkqb8Gp6RI[/youtube]

7 comments
 1. Je to super hra,jenom je trochu divný že se dá projet stromem nebo semaforem jako bytam nebyl

 2. Je to super hra,jenom je trochu divný že se dá projet stromem nebo semaforem jako bytam nebyl

 3. good, škoda jen, že hra vynechala dvoukolová vozidla, a ty semafory… taky by se k hratelnosti hodilo skákání..
  jinak bez chyby, jo a jeste vykreslovaci vzdálenost by mohla být nadefinovatelná (dle stroje)
  jinak bez chyby 😛

 4. good, škoda jen, že hra vynechala dvoukolová vozidla, a ty semafory… taky by se k hratelnosti hodilo skákání..
  jinak bez chyby, jo a jeste vykreslovaci vzdálenost by mohla být nadefinovatelná (dle stroje)
  jinak bez chyby 😛

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Rally Master Pro: máme se na co těšit

Následující článek

Vybíráme sluchátka: jaké pro váš iPhone a iPod?

Související články