Justin Long: známý herec z reklam Apple má v iPhone Jailbreak

Apple je proti jailbreaku iPhonu, což se nezměnilo ani po jeho zlegalizování, kdy se rozhodlo, že iPhone je více uživatele než Applu, a tak si ho může upravovat jak chce. Paradoxní ale je, že hlavní postava v Apple kampani „Get a Mac“m á svůj iPhone jailbreaknutý také.

Apple je proti jailbreaku iPhone, což se nezměnilo ani po jeho zlegalizování, kdy se rozhodlo, že iPhone je více uživatele než Applu, a tak si ho může upravovat jak chce. Paradoxní ale je, že hlavní postava ve velice populárních Apple reklamách “Get a Mac” má svůj iPhone jailbreaknutý!

Justin Long Jailbreak
Justing Long a jeho Jailbreaknutý iPhone

Justin Long je představitel uživatele Macu v reklamách srovnávajících Mac a Windows, kde je uživatel Macu strašně cool a spokojený, kdežto uživatel Windows ve formálním oblečení, ustaraný a tvrdohlavě zastávající

Windows. Justin Long však již asi nebyl naplno spokojen se svým iPhonem, tak si ho jailbreaknul. Tato skutečnost se ukázala v show Jimmyho Kimmela, kde se sál plný diváků (a samozřejmě televizní diváci) bavil nad jeho SMS konverzací s neznámou osobou, která netušila, že si spletla číslo. Po návratu na springboard se totiž na ploše objevila Cydia s dostupným updatem. 🙂

Aktualizace:

Jak to tak vypadá, Jailbreak byl nainstalovaný pouze pro potřeby televizní show. Aplikace TVOutTuner, která umožňuje zobrazit obraz iPhone na externí obrazovku, je totiž pouze na Cydii. Této teorii nasvědčuje také fakt, že Cydia a práve TVOutTuner jsou poslední 2 aplikace v Justinově iPhone.

Na ukázku přikládáme jednu z reklam “Get a Mac“, ve které hostovala Gisele Bündchen:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KNnX6XRQBec[/youtube]

12 comments
 1. co to je za hloupý komentář? sám vidíš, že tato informace je nová (až druhý update článku na engadget)…

 2. Tento druhy update bol na engadget uz vcera ;). A opat ste to zle prelozili :P, iPhone umoznuje tv vystup aj bez jailbreaku, no TvOutTUner bol potrebny kvoli tomu aby sa dal obraz zobrazit na tak velkej obrazovke, kedze standardny vystup iphonu by na toto nepostacoval…

 3. Tak za prvé nečerpáme jen z Engadget, navíc tento článek byl napsaný už včera, ale publikovaný byl dnes. Spousta serverů tuto informaci uveřejnilo a žádný update nepsali.

  Za druhé nejsme povinní překládat doslovnězahraniční zprávy, píšeme to podle sebe.

  Za třetí mě nebaví komentáře typu “hej, ZASE jste něco zkazili”. Pokud se Vám iPhoneTips v něčem nelíbí, nečtěte ho. Ostatní si nestěžují, asi jste unikátní exemplář rýpala.
  Sbohem!

 4. kde som napisal “hej, zase” :)? A nie… nie som rypal… Ide len o pozitivnu motivaciu k zvysovaniu kvality… Kedze taketo nieco sa tu nestalo prvy krat. Okrem toho spravny reporter by mal cerpat z viacerych zdrojov a nie iba z jedneho. Pisanie podla seba chvalim, ale netreba zabudat na objektivnost a pravdivost informacii…

 5. reagoval jsem na toto: “A opat ste to zle prelozili”
  To, že se to nestalo poprvé, je možné, vzhledem k tomu, že na iPhoneTips je více jak 400 článků. Je to teda možné, protože nejsme bezchybní. Ale pořád nechápu co vám vadí na dnešní zprávě… hledáte mouchy tam, kde nejsou.
  A my čerpáme z více zdrojů, například zde: http://www.cultofmac.com/get-a-macs-justin-long-jailbreaks-his-iphone-video/55469 nikdo žádný update nevydal a žádný čtenář je tam nekamenuje.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Prodej a cena iPhone 4: e-shopy začínají přijímat objednávky!

Následující článek

Mall.cz: Tisková zpráva oznamuje start prodeje iPhone 4 už zítra!

Související články