SuperApple #6: tipy a triky pro váš Mac

Máme pro vás výběr tipů a triků na Mac OS X. Tentokrát byla řeč samozřejmě o iPadu, o software pro Mac OS, a nebo třeba o finanční situaci Apple.

Máme pro vás opět výběr těch nejlepších tipů a triků pro Mac, které uplynulý týden byly k přečtení na SuperApple.cz. Tentokrát byla řeč samozřejmě o iPadu, o software pro Mac OS, a nebo třeba o finanční situaci Apple.

Apple iPad: tablet, co plní toužebná očekávání

Vývoj tabletu společnosti Apple trval více než jeden rok, spekuluje se o něm však o pořádný kus déle. Ve středu 27. ledna se však všichni fanoušci konečně dočkali. Co tedy nejnovější jablečný přírůstek do sadu přináší?

Softwarový výběr: 1. – 4. týden

S novým rokem se vrací také pravidelná týdenní rubrika upozorňující na nové verze zajímavých aplikací pro počítače se systémem Mac OS X. Jaké zajímavé softwarové novinky nebo aktualizované verze známých aplikací přinesly uplynulé týdny? Vybral jsem pro vás ty, které by vás – jak doufám – mohly zaujmout.

Jak vytvořit PDF z čehokoli vás napadne

Mac OS X má v sobě vestavěnu jednu výbornou vlastnost, kterou budete u konkurence postrádat: dokáže z jakéhokoli dokumentu, webové stránky, obrázku či čehokoli dalšího vytvořit PDF dokument.

Apple oznamuje historicky nejvyšší výnosy a zisk

Společnost Apple zveřejnila finanční výsledky za první čtvrtletí svého fiskálního roku 2010, který skončil 26. prosince 2009. A dařilo se jí, jak nikdy v historii.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

TuneUp: soutěž o aplikaci za $30 končí už zítra

Následující článek

TuneUp: už známe výherce soutěže

Související články