Prodej a cena iPhone 4: e-shopy začínají přijímat objednávky!

Na začátek prodeje iPhone 4 v ČR (i SR) čeká opravdu hodně lidí, proto asi není překvapení, že první vlnu zájemců o iPhone chce “podchytit” co nejvíce e-shopů. Jak si můžete všimnout v tomto článku, předobjednávku iPhone 4 16 i 32GB nabízí už několik e-shopů. Pojďme se podívat na to nejdůležitější – cena iPhone 4!

Na začátek prodeje iPhone 4 v ČR (i SR) čeká opravdu hodně lidí, proto asi není překvapení, že první vlnu zájemců o iPhone chce “podchytit” co nejvíce e-shopů. Jak si můžete všimnout v tomto článku, předobjednávku iPhone 4 16 i 32GB nabízí už několik e-shopů. Pojďme se podívat na to nejdůležitější – cena iPhone 4!

Jako první internetový obchod v ČR cenu svým zákazníkům prozradil e-shop Kuptolevně.cz, který na Facebooku napsal následující zprávu:

Cena iPhone 4

Jak si můžete všimnou, za iPhone 4 16GB zaplatíte 19.450 Kč. Pokud vás zajímá cena 32GB modelu, tak tu Kuptolevně stanovil na 22.490 Kč.

Zdá se vám tato cena přehnaná? Budete asi zklamáni, protože podobnou cenu (resp. vyšší) nabízí také konkurenční obchody. Nebudu vypisovat jednotlivé internetové prodejny, použiju porovnávač cen Heuréka:

Apple iPhone 4 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Apple iPhone 4 32GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

U modelu iPhone 4 32GB mě zaujala cena v internetovém obchodě Sunnysoft, který nabízí tento model za 19.990 Kč. Nutné je ale podotknout, že prodejce na této stránce upozorňuje, že nejde o závaznou objednávku a že se cena bude měnit. Předpokládám, že v případě nabídky Sunnysoftu se tak stane, protože jinak by šlo o bezkonkurenční nabídku na českém internetu. Pro srovnání internetový obchod Mall.cz nabízí iPhone 4 32GB za vysokých 28.990 Kč.
iPhone 4
Samozřejmě největší roli na trhu hrají operátoři, ti ale prozatím ceny iPhone 4 neuveřejnili. Nepředpokládám ale, že by se 16GB model dostal hlouběji pod 19 tisíc Korun. Start prodeje dnes Mobil.cz odhadl na 27. srpna, což se zdá být reálně, protože mi dovozce iPhone 4 potvrdil, že by v pondělí mělo do ČR dorazit větší množství 16 i 32GB modelu.

Sledujte iPhoneTips.cz na Facebooku, Twitteru a RSS, ať vám žádné novinky o iPhone 4 neuniknou!

153 comments
  1. Kdo to psal? Takové gramatické chyby??
    jednotlyvé, operátoři neuveřejnily, naídky, na českém in internetu

  2. Ty ceny jsou opravdu smutné…

    P.S. Chtěl jsem se přihlásit přes Facebook, ale po tlačítku “Sign in with Facebook” následovalo jen a pouze točící se kolečko

  3. šlo o chvilkové zaváhání systému (nevím jak dlouho, proto děkuji za upozornění)… nyní by mělo přihlašování přes FB fungovat. kdyby byly další problémy, určitě pište.

  4. Insider info: na Mall.cz by měl být iPhone 4 v 16GB a 32GB variantě dostupný během 24 hodin. Včetně 2 leté záruky. (.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Porovnání: 6 nejlepších farmářských her bojuje o vaši přízeň

Následující článek

Justin Long: známý herec z reklam Apple má v iPhone Jailbreak

Související články

Magic Trackpad: Apple představil revoluční novinku. Nahradí myš?

Apple včera poměrně v tichosti aktualizoval jejich store, který obohatil o několik novinek. Dočkali jsme se inovovaných iMaců, výkonem přeplněných Maců Pro, nového 27" LED Cinema displeje, nabíječky AA baterií přímo od Apple a unikátního Magic Trackpadu. Právě Magic Trackpad je určitě nejzajímavější, proto jí věnujeme tento článek.

Vyhlášení soutěže: už známe výherce docku od SONY

Jak pravděpodobně víte, v pátek jsme uspořádali soutěž o dock SONY v hodnotě téměř 4.000 Kč. Soutěže se mohl zůčastnit každý, kdo stihl napsat své iniciály do formuláře umístěného na soutěžní stránce pouze do doby, než naše fanouškovská stránka na Facabooku pokoří 10.000 fanoušků. Pro nás absolutně nečekaně získání téměř dvou tisíc nových fanoušků trvalo necelých 6 hodin, tak vaše šance na výhru byla opravdu veliká.

Černý pátek: letos 23. listopadu, tradičně ve znamení Apple produktů

Pokud v poslední době zvažujete koupi některého z výrobků Apple, máte čas do pátku tohoto týdne svou objednávku pořádně promyslet... Ptáte se proč zrovna do pátku? Protože společnost Apple každoročně v rámci tzv. Black Friday, tedy "Černého pátku", pořádá slevovou akci na své produkty. Vězte, že částka, kterou můžete ušetřit, není zanedbatelná!