logo

Jetpack Joyride se dočká druhého dílu.

Kdo by si tuto klasiku nepamatoval. A není se čemu divit, hra Jetpack Joyride přišla na telefony v době největšího herního boomu, společně s klasikami jako Angry Birds, Subway Surfers nebo Fruit Ninja. A stejně jako u těchto her se Jetpack Joyride dočká dalšího dílu.

Za hrou Jetpack Joyride stojí studio Halfbrick, byla vydaná v září roku 2011. Jedná se o jednoduchou 2D oddechovku, kdy s hlavní postavou, Barrym, musíte pomocí jetpacku doletět co nejdál. V cestě vám přitom stojí nástrahy laboratoře jako lasery a raketky. Po cestě sbíráte mince, za které si následně můžete dokoupit vylepšení a skiny.

Po deseti letech jsme se ale dočkali druhého dílu, který nabízí nové herní mechaniky. Hlavní změnou je asi možnost střílení z vlastní zbraně, kterou můžete eliminovat nástrahy zlého vědce. Do hry také přibývá „health bar,” díky němuž při průletu laserem hned neumřete (jak tomu bylo v prvním díle), nýbrž se vám pouze uberou životy a hra pokračuje dál.

https://www.youtube.com/watch?v=j1X3ImsWj_I

Hráče prvního dílu jistě potěší přítomnost stejných, avšak vylepšených, dopravních prostředků. Nadále tak můžete chvilkami hrát za robota, být v teleportu nebo měnit gravitaci. Vše je doplněno o novou příjemnější grafiku. Hra je zatím v Early access testování, takže si na ni budeme muset ještě chvíli počkat.

Předchozí článek

Polymerní kabely by mohly nahradit Thunderbolt i USB a zajistit vyšší rychlost

Následující článek

Aktualizace pro iPhone umožní najít jakékoliv předměty, které hledáte

Související články