logo

Jetpack Joyride se dočká druhého dílu.

Kdo by si tuto klasiku nepamatoval. A není se čemu divit, hra Jetpack Joyride přišla na telefony v době největšího herního boomu, společně s klasikami jako Angry Birds, Subway Surfers nebo Fruit Ninja. A stejně jako u těchto her se Jetpack Joyride dočká dalšího dílu.

Za hrou Jetpack Joyride stojí studio Halfbrick, byla vydaná v září roku 2011. Jedná se o jednoduchou 2D oddechovku, kdy s hlavní postavou, Barrym, musíte pomocí jetpacku doletět co nejdál. V cestě vám přitom stojí nástrahy laboratoře jako lasery a raketky. Po cestě sbíráte mince, za které si následně můžete dokoupit vylepšení a skiny.

Po deseti letech jsme se ale dočkali druhého dílu, který nabízí nové herní mechaniky. Hlavní změnou je asi možnost střílení z vlastní zbraně, kterou můžete eliminovat nástrahy zlého vědce. Do hry také přibývá „health bar,” díky němuž při průletu laserem hned neumřete (jak tomu bylo v prvním díle), nýbrž se vám pouze uberou životy a hra pokračuje dál.

https://www.youtube.com/watch?v=j1X3ImsWj_I

Hráče prvního dílu jistě potěší přítomnost stejných, avšak vylepšených, dopravních prostředků. Nadále tak můžete chvilkami hrát za robota, být v teleportu nebo měnit gravitaci. Vše je doplněno o novou příjemnější grafiku. Hra je zatím v Early access testování, takže si na ni budeme muset ještě chvíli počkat.

Předchozí článek

Polymerní kabely by mohly nahradit Thunderbolt i USB a zajistit vyšší rychlost

Následující článek

Aktualizace pro iPhone umožní najít jakékoliv předměty, které hledáte

Související články

Magic Trackpad: Apple představil revoluční novinku. Nahradí myš?

Apple včera poměrně v tichosti aktualizoval jejich store, který obohatil o několik novinek. Dočkali jsme se inovovaných iMaců, výkonem přeplněných Maců Pro, nového 27" LED Cinema displeje, nabíječky AA baterií přímo od Apple a unikátního Magic Trackpadu. Právě Magic Trackpad je určitě nejzajímavější, proto jí věnujeme tento článek.

iPhone 4S: Apple dnes představí inovovanou “čtyřku”

Spekulací kolem nového iPhone se během posledního roku vyrojilo hned několik. Tou poslední zprávou před samotným uvedením, kterou vám na tomto serveru přinášíme, je několik informací o iPhone 4S. Jeho představení dnes večer je už prakticky jisté, máme pro to několik důkazů, které vás také přesvědčí.