Apple event

Je to oficiální. Apple zveřejnil datum představení iPhone 13.

Čekání na nové iPhony je téměř u konce a jejich představení je doslova za dveřmi. Dnes večer Apple zveřejnil oficiální pozvánky na online event, kde bychom se nových telefonů měli dočkat.

Zapište si do kalendáře úterý 14. září (tedy přesně za týden) v 19 hodin našeho času. Přesně v ten moment začne vysílat online Apple event, stejně jako tomu je již druhým rokem. Letošní konference nese název „California streaming,” což je jasnou narážkou na písničku California dreamin’.

Pozvánka navíc obsahuje tzv. easter egg, kdy se při kliknutí na logo firmy (při používání na iPhonu / iPadu) dostanete do prostředí rozšířené reality. Logo Applu se vám poté objeví ve vašem pokoji a vy se jím můžete přesunout k tajemnému jezeru.

Čehože se ale dočkáme? Každoroční jistotou je nová generace řady iPhone, tentokrát již s číslem 13. Těšit se můžeme na 4 modely (13, 13 Mini, 13 Pro a 13 Pro Max). Mimo to je ale ve hře i možnost představení 3. generace sluchátek AirPods, která mají nést nový design. Ten se má inspirovat u současných AirPods Pro. Více o nich jsme psali v tomto článku.

Předchozí článek

Tipy na Mac programy

Následující článek

Kterých funkcí se v novém iOS / iPadOS zatím nedočkáme?

Související články

Liquipel: získejte voděodolný iPhone za příplatek $59

Na letošním veletrhu CES byla kromě již tradičního příslušenství pro zařízení od Apple představena i jedna opravdu revoluční novinka, která vypadá natolik dobře, až se jeví jako neuvěřitelná. Firma Liquipel zde totiž prezentovala stejnojmenou technologii, díky které dokáže ochránit elektronická zařízení od poškození pří styku s vodou.