Apple event

Je to oficiální. Apple zveřejnil datum představení iPhone 13.

Čekání na nové iPhony je téměř u konce a jejich představení je doslova za dveřmi. Dnes večer Apple zveřejnil oficiální pozvánky na online event, kde bychom se nových telefonů měli dočkat.

Zapište si do kalendáře úterý 14. září (tedy přesně za týden) v 19 hodin našeho času. Přesně v ten moment začne vysílat online Apple event, stejně jako tomu je již druhým rokem. Letošní konference nese název „California streaming,” což je jasnou narážkou na písničku California dreamin’.

Pozvánka navíc obsahuje tzv. easter egg, kdy se při kliknutí na logo firmy (při používání na iPhonu / iPadu) dostanete do prostředí rozšířené reality. Logo Applu se vám poté objeví ve vašem pokoji a vy se jím můžete přesunout k tajemnému jezeru.

Čehože se ale dočkáme? Každoroční jistotou je nová generace řady iPhone, tentokrát již s číslem 13. Těšit se můžeme na 4 modely (13, 13 Mini, 13 Pro a 13 Pro Max). Mimo to je ale ve hře i možnost představení 3. generace sluchátek AirPods, která mají nést nový design. Ten se má inspirovat u současných AirPods Pro. Více o nich jsme psali v tomto článku.

Předchozí článek

Tipy na Mac programy

Následující článek

Kterých funkcí se v novém iOS / iPadOS zatím nedočkáme?

Související články

3DBoard: iPhone s Jailbreakem bude umět zobrazit 3D ikony

Na YouTube se objevilo zajímavé video jailbreakovaného iPhone 4 s nainstalovanou aplikací 3DBoard, kterou brzy najdete v Cydii za $4. Aplikace vaše ikony "překreslí" do 3D zobrazení, které je vidět i bez speciálních brýlí a ve spojení s Retina displejem vypadá opravdu hezky. Podívejte se na toto video a posuďte sami.

Kompletní informace: Prezentace Apple o problémech iPhone 4!

Na včerejší tiskové konferenci Apple konečně rozluštil hádanku o problémech s anténou v novém iPhone 4. Fakta, které Steve Jobs odprezentoval, dávají jasně najevo, že se problém nebude až tak "horký" a že se týkal pouze několika málo uživatelů. Přečtěte si o výjmečné prezentaci, na které mimo jiné Apple prozradil, že ke všem iPhone 4 dá svůj Bumper kryt zdarma!