iPhone 5: Apple prý zvyšuje výrobu

Mnozí z nás napjatě očekávají vydání nového iPhone 5. Podle některých zdrojů se jeho odhalení již blíží.

Mnozí z nás napjatě očekávají vydání nového iPhone 5. Podle některých zdrojů se jeho odhalení již blíží.

Očekává se totiž, že Foxconn, který iPhone vyrábí, bude během září vyřizovat dodávku 5-6 milionů zařízení, v posledním čtvrtletí až 22 miliońů. Dodávka součástek pro iPhone 4 se prý během měsíce září sníží. Podle serveru DigiTimes, který cituje zdroje z odvětví, tedy zvyšuje výrobu ve svých čínských továrnách na 150 tisíc jednotek za den.

Mezitím prý ostatní výrobci součástek (mezi něž patří například firmy Largan Precision, vyrábějící čočky, výrobce dotykového panelu TPK Holding,  dodavatel skla G-Tech Optoelectronic a výrobci baterií Simplo a Dynapak) pracují na sto procent.

Pokud je tato zpráva pravdivá, tak je vidět, že se Apple snaží zajistit co největší počet jednotek, aby mohl uspokojit poptávku. Takto zvýšená produkce součástek pro nové zařízení a snížená dodávka iPhonů 4 značí, že odhalení iPhonu 5 je blízko.

Zdroj:  DigiTimes.com

Předchozí článek

Brašnička: naučná a zábavná hra pro předškolní děti

Následující článek

IA Writer: textový editor říkající "méně je více"

Související články

Apple MacBook Air: Recenze nového modelu 2011

Už od pátku mám příjemnou povinnost testovat nový MacBook Air 13,3", který mě svou Unibody konstrukcí přesvědčil, že je čas na upgrade stávajícího MacBooku Pro z roku 2008. Zda jsem udělal dobře, nebo svých 30.690 Kč investoval špatně, se dozvíte v této recenzi.