Jak zkontrolovat úroveň baterie v AirTagu rok po spuštění

Apple uvedl, že baterie v AirTags by měly vydržet přibližně rok, takže pokud jste si je koupili při uvedení na trh, je nyní čas zkontrolovat, kolik energie vám zbývá. Není možné s jistotou předpovědět, jak dlouho baterie vydrží, protože to závisí především na tom, jak moc je využívána.

Zkontrolujte úroveň nabití

Pokud se baterie ve vašem AirTagu vybije natolik, že ji budete muset vyměnit, váš iPhone vás upozorní. Pouze to je jediné upozornění, které dostanete. Dozvíte se, že baterie AirTag je vybitá, takže byste ji měli vyměnit, ale to vám moc nepomůže, když se to stane, když nastupujete třeba do letadla. Zvláště když jste si koupili AirTag při uvedení na trh nebo kdykoli, když je to přibližně rok od nákupu, zkontrolujte baterii.

Jak zkontrolovat baterii AirTag:

  • Na iPhonu otevřete aplikaci Najít
  • Klepněte na Položky ve spodním řádku
  • Klepněte na jeden z uvedených AirTagů
  • V podokně, které se objeví, vyhledejte v horním záhlaví ikonu baterie

Apple neposkytuje způsob, jak zobrazit přesné procento nabití baterie, poskytuje pouze ikonu. V důsledku toho s ním nemůžete být velmi přesní, ale můžete snadno vidět, když začíná vypadat, že je vybitá.

Baterii můžete vyměnit okamžitě, ale je lepší vzít si s sebou náhradní baterii, až bude ta původní opravdu vybitá. Výměna baterií AirTag je pak rychlá. Odhad společnosti Apple ohledně roční životnosti baterie je založen na testování v rámci konkrétního případu použití.

„Výdrž baterie je založena na každodenním používání čtyř událostí přehrávání zvuku a jedné události Přesného hledání za den,“ uvádí Apple v dokumentu podpory . “Životnost baterie se liší podle použití, podmínek prostředí, výrobce náhradní baterie a mnoha dalších faktorů, skutečné výsledky se budou lišit.”

Předchozí článek

Podvodníci se zaměřují na Apple Pay v podvodech s kreditními kartami

Následující článek

Výběr aplikací, které vám zpříjemní léto.

Související články