Koncept iPhone 7. Luxus, výkon a bezdrátové nabíjení.

Každý z nás si asi pamatuje iPhone 4. Byl to vlastně poslední iPhone, který představil Steve Jobs, tehdejší CEO firmy Apple. Dle mého názoru nejhezčí iPhone, který byl kdy představen, co se týče designu. Dnes si ukážeme fanouškovský prototyp nového iPhone 7, který vychází právě z designu čtvrté generace.

Jak bychom asi někteří čekali, tak ve předu se nachází větší AMOLED 4,7″ displej, pod kterým je nové TouchID. Nezvyklou novinkou je na spodní straně je nabíjecí a synchronizační konektor USB typu C – Nově vyvinutý oboustranný konektor s rychlejší přenosovou a nabíjecí rychlostí. Na skleněných zádech je fotoaparát s rozlišením 16  MpX a přisvětlovací diodou. I přes skleněná záda je zde zakomponováno bezdrátové nabíjení, po kterém většina uživatelů iPhonů dlouhodobě volají.

Já osobně bych takový obnovený design rád uvítal, jelikož nový zaoblený design iPhonu 6 se mi až tak moc nelíbí. To je ale čistě subjektivní názor a každý to může vidět trochu jinak.

https://www.youtube.com/watch?v=rfUZp1y9xww

Předchozí článek

Drop test nového iPadu Pro

Následující článek

Kupte si Apple Pencil. Za 10.000 Kč.

Související články

Apple Bumper: kryty zdarma prozatím nedostupné

Slova Steva Jobse "Okay — we’ll give you a free case" zafungovala jako magické zaklínadlo a během chvíle přišlo to, co všichni víceméně očekávali. Bumpery obaly prozatím došly a jsou momentálně nedostupné. Pokud se mrknete na stránky Apple Store a najdete zde objednávku Bumper obalu, u každé barvy uvidíte tu samou poznámku: Ships Currently Unavailable.

Microsoft KIN: po 48 dnech prodeje končí, nebyl o něj zájem!

Pamatujete na mou provokativní recenzi Microsoft Kin: nejhorší dotykový telefon je tu? Předvídal jsem v ní, že KIN nemá šanci na úspěch, protože jeho špatná konstrukce osazená chabým operačním systémem nebude nikomu vyhovovat. Má slova se potvrdila a KIN byl opravdu nejhorší dotykový telefon, protože po 48 dnech Microsoft stáhl KIN z prodeje. Přístroj zkrátka nikoho neoslovil!