Koncept iPhone 7. Luxus, výkon a bezdrátové nabíjení.

Každý z nás si asi pamatuje iPhone 4. Byl to vlastně poslední iPhone, který představil Steve Jobs, tehdejší CEO firmy Apple. Dle mého názoru nejhezčí iPhone, který byl kdy představen, co se týče designu. Dnes si ukážeme fanouškovský prototyp nového iPhone 7, který vychází právě z designu čtvrté generace.

Jak bychom asi někteří čekali, tak ve předu se nachází větší AMOLED 4,7″ displej, pod kterým je nové TouchID. Nezvyklou novinkou je na spodní straně je nabíjecí a synchronizační konektor USB typu C – Nově vyvinutý oboustranný konektor s rychlejší přenosovou a nabíjecí rychlostí. Na skleněných zádech je fotoaparát s rozlišením 16  MpX a přisvětlovací diodou. I přes skleněná záda je zde zakomponováno bezdrátové nabíjení, po kterém většina uživatelů iPhonů dlouhodobě volají.

Já osobně bych takový obnovený design rád uvítal, jelikož nový zaoblený design iPhonu 6 se mi až tak moc nelíbí. To je ale čistě subjektivní názor a každý to může vidět trochu jinak.

https://www.youtube.com/watch?v=rfUZp1y9xww

Předchozí článek

Drop test nového iPadu Pro

Následující článek

Kupte si Apple Pencil. Za 10.000 Kč.

Související články

Reportáž: Jak vypadalo zahájení prodeje iPhone 4 v ČR!

Už je to tady. 26.8.10 a iPhone 4 se začíná prodávat v České republice, a já chci být mezi prvními šťastnými majiteli. Dlouho jsem na tenhle den čekal, a mnoho si protrpěl (více na konci článku), příjemné ceny, které tuzemští operátoři nasadili, mě však jen utvrdili, že koupit iPhone 4 v Česku a ne v cizině bude nakonec asi nejlepší.

iOS 4.1: Nová verze je ke stažení!

Apple právě vydal novou verzi iOS 4.1, která by měla vyřešit problém pomalého iPhone 3G, přidat HDR fotoaparát a mnoho dalších novinek, o kterých jsme vám již psali. Připojte svůj iPhone, pusťte iTunes, updatujte a napište nám do komentárů vaše první poznatky s iOS 4.1!