Koncept iPhone 7. Luxus, výkon a bezdrátové nabíjení.

Každý z nás si asi pamatuje iPhone 4. Byl to vlastně poslední iPhone, který představil Steve Jobs, tehdejší CEO firmy Apple. Dle mého názoru nejhezčí iPhone, který byl kdy představen, co se týče designu. Dnes si ukážeme fanouškovský prototyp nového iPhone 7, který vychází právě z designu čtvrté generace.

Jak bychom asi někteří čekali, tak ve předu se nachází větší AMOLED 4,7″ displej, pod kterým je nové TouchID. Nezvyklou novinkou je na spodní straně je nabíjecí a synchronizační konektor USB typu C – Nově vyvinutý oboustranný konektor s rychlejší přenosovou a nabíjecí rychlostí. Na skleněných zádech je fotoaparát s rozlišením 16  MpX a přisvětlovací diodou. I přes skleněná záda je zde zakomponováno bezdrátové nabíjení, po kterém většina uživatelů iPhonů dlouhodobě volají.

Já osobně bych takový obnovený design rád uvítal, jelikož nový zaoblený design iPhonu 6 se mi až tak moc nelíbí. To je ale čistě subjektivní názor a každý to může vidět trochu jinak.

https://www.youtube.com/watch?v=rfUZp1y9xww

Předchozí článek

Drop test nového iPadu Pro

Následující článek

Kupte si Apple Pencil. Za 10.000 Kč.

Související články

Nová funkce App Store: Darujte aplikaci!

Chtěli byste známému, kamarádovi, nebo třeba členu rodiny darovat aplikaci, ale dávat mu na ní dárkovou iTunes kartu vám nepřijde vhodné? Je tu nová možnost, nyní můžete darovat jakoukoliv aplikaci z AppStore (v iTunes "Gift this App"). Obdarovaný tak získá vámi vybranou aplikaci zdarma. Zajímavé, co říkáte?
Číst více

Ty nejzajímavější novinky v iOS 8

Včera Apple představil nový operační systém pro iPhone, iPod touch a iPad, který dle očekávání ponese název iOS 8. Pojďme se podívat na všechny podstatné novinky, které zazněly na konferenci WWDC 2014.