Apple event

Jak sledovat zítřejší Apple Event a na co se můžeme těšit?

Jak jsme vás již informovali, Apple na úterý 14. září naplánoval online tiskovou konferenci, na které pravděpodobně představí hromadu nových produktů. Jak ale konferenci sledovat? Jako bonus pro vás máme několik spekulací, které vyšly na povrch na poslední chvíli.

Jak sledovat Apple Event?

Doby, kdy jste konferenci mohli sledovat pouze z Apple zařízení jsou ty tam. Nyní se může na livestream připojit prakticky kdokoliv a to rovnou z mnoha zdrojů. Jednou z možností jsou oficiální stránky Apple, na kterých se pár hodin před začátkem objeví livestream.

Druhou, pro mnoho lidí pohodlnější, možností je sledovat Apple Event přes oficiální přenos na YouTube, kam Apple rovněž vysílá. Vysílání je naplánované již nyní, takže si na něj můžete zapnout oznámení, abyste náhodou nezapomněli. Zářijový Apple event bude vysílán 14. září v 19 hodin našeho času.

Čeho se ještě dočkáme?

Analytik Ming-Chi Kuo vydal prohlášení ohledně ceny a prodeje nových AirPods 3. generace. Ty totiž má Apple prodávat zároveň se současnými AirPods 2, takže zákazník bude mít na výběr. Naskýtají se zde ale dva možné scénáře ohledně ceny. Buď AirPods 2 zlevní a AirPods 3 přeberou jejich současnou cenu 4.790 Kč nebo si AirPods 2 cenu zachovají a příští generace bude ještě dražší. První možnost je však vzhledem k již tak sebevědomé ceně pravděpodobnější.

Druhá spekulace od stejného analytika hovoří o velikostech vnitřního úložiště řady iPhone 13. Letošní novinkou bude vynechání možnosti 64 GB a nejnižší kapacita bude začínat na 128 GB. Dále bude Apple nabízet ještě 256 GB a 512 GB. Toto platí pro iPhone 13 a 13 mini. Dva vyšší „Pro” modely budou kromě těchto kapacit nabízeny ještě s úložištěm kapacity 1 TB. To rozhodně potěší uživatele, kteří rádi fotí či natáčí videa ve vyšší kvalitě.

Předchozí článek

Nejen Apple Watch, ale i MacBook Pro může dostat senzory monitorující zdraví

Následující článek

Průzkum ukazuje, že jen 10% uživatelů iPhonů si plánuje koupit iPhone 13

Související články