JailbreakTips #6: App Stat – sledujte využití iOS aplikací

Nový seriál z temných zákoutí iOS systému nazvaný JailbreakTips, vám bude přinášet ty nejlepší prográmky, vylepšení a vychytávky z Cydie, které si užijete jen a pouze s Jailbreakem pro iPhone, iPad a iPod touch. Tentokrát se podíváme na App Stat

Nový seriál z temných zákoutí iOS systému nazvaný JailbreakTips, vám bude přinášet ty nejlepší prográmky, vylepšení a vychytávky z Cydie, které si užijete jen a pouze s Jailbreakem pro iPhone, iPad a iPod touch. Tentokrát se podíváme na App Stat.

Pokud hledáte tipy na hry zdarma, doporučujeme sledovat náš pravidelný seriál AppTips!

App Stat

Pokud vás vždycky zajímalo, jak dlouho jste v nějaké iOS aplikaci, nebo kolikrát ji otevřete, je App Stat právě pro vás. Jedná se o Cydia aplikaci, který umí sledovat aplikace. Sleduje, kolikrát jste každou aplikaci spustili, jak dlouho byla celkově spuštěná a kdy naposledy jste ji spouštěli. Tyto tři základní funkce, na které se tweak omezuje, jsou však vše co u statistik potřebujete. Žádná další zbytečná nastavení, pouze si můžete roztřídit “Všechny aplikace” a “Naposledy použité”. A to nejlepší nakonec, App Stat je v Cydii zdarma!

Jak App Stat nainstalovat?

Samozřejmě musíte mít iOS zařízení s Jailbreakem. Pokud nemáte, můžete zkusit náš návod na Jailbreak.

Spusťe aplikaci Cydia a počkejte, až naběhne. Klikněte na vyhledávací tlačítko a zadejte “App Stat”. Tweak by měl být dostupný už ze základních repozitářů v Cydii a měl by se hned objevit. Pro jistotu si ještě přečtěte, jestli je kompatibilní s vaším iOS zařízením (Musí být iOS 3.2 a vyšší a podporuje i iOS5). Klikněte na instalovat a dále postupujte podle Cydie. Až budete mít hotovo, App Stat se objeví jako další aplikace na vaší úvodní obrazovce.

App Stat je aplikace dostupná zdarma ke stažení v BigBoss repozitáři, který je k dispozici již při prvním spuštění Cydie.

Jak App Stat aplikace z Cydie pro iOS vypadá se můžete podívat na následujícím videu od autorů idownloadblogu:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ehs7RM8wUS0&feature=youtu.be[/youtube]

Nezapomeňte nám dát vědět do komentářů, jak se vám líbí nový seriál JailbreakTips a jaké jsou vaše zkušenosti s App Stat.

Redakce iPhoneTips.cz nezodpovídá za jakékoliv poškození vašeho iOS zařízení. Pokud se rozhodnete k Jailbreaku, děláte tak na vlastní nebezpečí!

Zdroj: idownloadblog.com

38 comments
  1.  Mno zajimave, ale premyslim k cemu ??:)) Dobrej je napr Zephyr kterej hodi multitouch gesta z ipadu o iphonu, takze minimalizujet pouzivani home button….a hlavne je, uzivani je pohodlnejsi!!!:))

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Přijďte na párty pro všechny Apple fanoušky a vyhrajte iPad 2

Následující článek

Tvůrci Tiny Tower připravují novou hru s názvem Pocket Planes

Související články