Přijďte na párty pro všechny Apple fanoušky a vyhrajte iPad 2

Internetový magazín Appliště bude slavit výročí a k této příležitosti si pro vás připravil velkou párty v klubu Infinity. Návštěvníci nepřijdou zkrátka a kromě několika soutěží o pěkné ceny se bude hrát hlavně o iPad 2. Magazín iPhoneTips.cz je mediálnim partnerem, proto vás na tuto párty srdečně zveme!

Internetový magazín Appliště bude slavit výročí a k této příležitosti si pro vás už tento pátek 6.4. připravil velkou párty v klubu Infinity. Návštěvníci nepřijdou zkrátka a kromě několika soutěží o pěkné ceny se bude hrát hlavně o iPad 2. Magazín iPhoneTips.cz je mediálnim partnerem, proto vás na tuto párty srdečně zveme!

Restaurant & Music Bar INFINITY se rozprostírá na dvou patrech, v prvním patře se nachází klimatizovaná restaurace s 90 místy. O patro níže je music bar s kapacitou 120 míst k sezení, celková kapacita klubu pro pořádání party je 350 osob. Na baru je možné ochutnat širokou nabídku koktejlů a výběrových destilátů. Infinity je spojení dobrého jídla, zábavy a příjemného prostředí.


Zvětšit mapu

Akci odstartuje už v pátek 6.4. od 20:00. Celým večerem vás provede Lukáš Augustín a Tomáš Svoboda, známá dvojice z VideoCastu Appliště.

Aktuální informace o této party naleznete na Facebooku. Těšíme se na vás a doufáme, že dorazíte v hojném počtu!

133 comments
  1. Škoda, že je to až v Praze 🙁 myslím, že by tam byla celkem sranda 😀

  2. Chtěla bych soutěžit o nějaké oblečky od Apple iWear:P tričko a kulich už mám, ještě chci mikinku:-)))

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Apple: nejdůležitější novinky 13. týdne roku 2012

Následující článek

JailbreakTips #6: App Stat - sledujte využití iOS aplikací

Související články

Samsung i9000 Galaxy S: ztrácí signál, nikoho to ale nezajímá!

Poslední týdny všechny servery píšící (nejen) o Apple masírují své čtenáře články o problémech se signálem iPhone 4. Je to proto, že iPhone je nejprodávanější telefon na světě a tyto články jsou pochopitelně hodně čtené. Napadlo vás ale, že podobným (a mnohdy větším) problémem trpí i jiné telefony? Ano, dokonce i (ne)úspěšná kopie iPhone od Samsungu, model Galaxy S. Jeho problém se signálem je o dost výraznější než u iPhone 4, přesto o této skutečnosti veřejnost žádné české internetové média neinformují. Rozhodli jsme se to změnit!

Apple iOS 4.3 Beta: nové gesta a funkce zachycené na videu

Včera jsme vám psali o něčekaném uvedení iOS 4.3 Beta, která kromě velice diskutované funkce proměnit iPhone ve WiFi HotSpot, odhalila také směr, jakým se Apple bude ubírat na poly dotykového ovládání. Prohlédněte si včerejší video z kanálu CNET, na kterém jsou všechny gesta 4 a 5 prsty velice pěkně zachyceny!