Přijďte na párty pro všechny Apple fanoušky a vyhrajte iPad 2

Internetový magazín Appliště bude slavit výročí a k této příležitosti si pro vás připravil velkou párty v klubu Infinity. Návštěvníci nepřijdou zkrátka a kromě několika soutěží o pěkné ceny se bude hrát hlavně o iPad 2. Magazín iPhoneTips.cz je mediálnim partnerem, proto vás na tuto párty srdečně zveme!

Internetový magazín Appliště bude slavit výročí a k této příležitosti si pro vás už tento pátek 6.4. připravil velkou párty v klubu Infinity. Návštěvníci nepřijdou zkrátka a kromě několika soutěží o pěkné ceny se bude hrát hlavně o iPad 2. Magazín iPhoneTips.cz je mediálnim partnerem, proto vás na tuto párty srdečně zveme!

Restaurant & Music Bar INFINITY se rozprostírá na dvou patrech, v prvním patře se nachází klimatizovaná restaurace s 90 místy. O patro níže je music bar s kapacitou 120 míst k sezení, celková kapacita klubu pro pořádání party je 350 osob. Na baru je možné ochutnat širokou nabídku koktejlů a výběrových destilátů. Infinity je spojení dobrého jídla, zábavy a příjemného prostředí.


Zvětšit mapu

Akci odstartuje už v pátek 6.4. od 20:00. Celým večerem vás provede Lukáš Augustín a Tomáš Svoboda, známá dvojice z VideoCastu Appliště.

Aktuální informace o této party naleznete na Facebooku. Těšíme se na vás a doufáme, že dorazíte v hojném počtu!

133 comments
  1. Škoda, že je to až v Praze 🙁 myslím, že by tam byla celkem sranda 😀

  2. Chtěla bych soutěžit o nějaké oblečky od Apple iWear:P tričko a kulich už mám, ještě chci mikinku:-)))

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Apple: nejdůležitější novinky 13. týdne roku 2012

Následující článek

JailbreakTips #6: App Stat - sledujte využití iOS aplikací

Související články