JailbreakTips #4: LowPowerBanner – upozornění na vybitou baterii

Další díl ze seriálu JailbreakTips, který vám přináší tip na další vychytávku z Cydie, kterou si užijete jen a pouze s Jailbreakem vašeho iPhone, iPad a iPod touch. Tentokrát se podíváme na LowPowerBanner!

Další díl ze seriálu JailbreakTips, který vám přináší tip na další vychytávku z Cydie, kterou si užijete jen a pouze s Jailbreakem vašeho iPhone, iPad a iPod touch. Tentokrát se podíváme na LowPowerBanner!

Pokud hledáte tipy na hry zdarma, doporučujeme sledovat náš pravidelný seriál AppTips!

LowPowerBanner

Otravuje vás, když hrajete nějakou hru a najednou vyskočí varování o zbývajících 20% či 10% baterie a upozornění vám přeruší to, co právě děláte? Tak právě pro vás bude LowPowerBanner tweak. Ten jednoduše předělá klasické upozornění na bannery, které používá iOS5. Samozřejmě musíte mít jailbreak s iOS5 a vyšším. V nastavení LowPowerBanner můžete nastavit i vibrace při upozornění a dokonce se nechat upozorňovat na 60%, 50%, 40%, 30%, 20% a 10%.

Jak LowPowerBanner nainstalovat?

Samozřejmě musíte mít iOS zařízení s Jailbreakem. Pokud nemáte, můžete zkusit náš návod na Jailbreak.

Spusťe aplikaci Cydia a počkejte, až naběhne. Klikněte na vyhledávací tlačítko a zadejte “LowPowerBanner”. Tweak by měl být dostupný už ze základních repozitářů v Cydii a měl by se hned objevit. Pro jistotu si ještě přečtěte, jestli je kompatibilní s vaším iOS zařízením (Musí být iOS5 a vyšší). Klikněte na instalovat a dále postupujte podle Cydie. Až budete mít hotovo, LowPowerBanner se aktivuje a místo klasických upozornění budete dostávat banery. Tweak najdete v nastavení, kde si ho upravíte podle sebe.

LowPowerBanner je dostupný zdarma ke stažení v BigBoss repozitáři, který je k dispozici již při prvním spuštění Cydie.

Jak LowPowerBanner z Cydie pro iOS vypadá se můžete podívat na následujícím videu od autorů idownloadblogu:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=50LniXfNPqE&feature=player_embedded[/youtube]

Nezapomeňte nám dát vědět do komentářů vaše zkušenosti s LowPowerBanner.

Redakce iPhoneTips.cz nezodpovídá za jakékoliv poškození vašeho iOS zařízení. Pokud se rozhodnete k Jailbreaku, děláte tak na vlastní nebezpečí!

Zdroj: idownloadblog.com

185 comments
  1. Děkuju 🙂 tohle jsem neznal a usnadni to zivot 🙂

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Apple: nejdůležitější novinky 10. týdne roku 2012

Následující článek

Fast Camera: vyfoťte důležité okamžiky opravdu rychle

Související články