JailbreakTips #4: LowPowerBanner – upozornění na vybitou baterii

Další díl ze seriálu JailbreakTips, který vám přináší tip na další vychytávku z Cydie, kterou si užijete jen a pouze s Jailbreakem vašeho iPhone, iPad a iPod touch. Tentokrát se podíváme na LowPowerBanner!

Další díl ze seriálu JailbreakTips, který vám přináší tip na další vychytávku z Cydie, kterou si užijete jen a pouze s Jailbreakem vašeho iPhone, iPad a iPod touch. Tentokrát se podíváme na LowPowerBanner!

Pokud hledáte tipy na hry zdarma, doporučujeme sledovat náš pravidelný seriál AppTips!

LowPowerBanner

Otravuje vás, když hrajete nějakou hru a najednou vyskočí varování o zbývajících 20% či 10% baterie a upozornění vám přeruší to, co právě děláte? Tak právě pro vás bude LowPowerBanner tweak. Ten jednoduše předělá klasické upozornění na bannery, které používá iOS5. Samozřejmě musíte mít jailbreak s iOS5 a vyšším. V nastavení LowPowerBanner můžete nastavit i vibrace při upozornění a dokonce se nechat upozorňovat na 60%, 50%, 40%, 30%, 20% a 10%.

Jak LowPowerBanner nainstalovat?

Samozřejmě musíte mít iOS zařízení s Jailbreakem. Pokud nemáte, můžete zkusit náš návod na Jailbreak.

Spusťe aplikaci Cydia a počkejte, až naběhne. Klikněte na vyhledávací tlačítko a zadejte “LowPowerBanner”. Tweak by měl být dostupný už ze základních repozitářů v Cydii a měl by se hned objevit. Pro jistotu si ještě přečtěte, jestli je kompatibilní s vaším iOS zařízením (Musí být iOS5 a vyšší). Klikněte na instalovat a dále postupujte podle Cydie. Až budete mít hotovo, LowPowerBanner se aktivuje a místo klasických upozornění budete dostávat banery. Tweak najdete v nastavení, kde si ho upravíte podle sebe.

LowPowerBanner je dostupný zdarma ke stažení v BigBoss repozitáři, který je k dispozici již při prvním spuštění Cydie.

Jak LowPowerBanner z Cydie pro iOS vypadá se můžete podívat na následujícím videu od autorů idownloadblogu:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=50LniXfNPqE&feature=player_embedded[/youtube]

Nezapomeňte nám dát vědět do komentářů vaše zkušenosti s LowPowerBanner.

Redakce iPhoneTips.cz nezodpovídá za jakékoliv poškození vašeho iOS zařízení. Pokud se rozhodnete k Jailbreaku, děláte tak na vlastní nebezpečí!

Zdroj: idownloadblog.com

185 comments
  1. Děkuju 🙂 tohle jsem neznal a usnadni to zivot 🙂

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Apple: nejdůležitější novinky 10. týdne roku 2012

Následující článek

Fast Camera: vyfoťte důležité okamžiky opravdu rychle

Související články

BTstack Mouse: iPad lze ovládat bezdrátovou myší (návod)

Po nedávném uvedení nástroje pro Jailbreak iPadu (o aplikaci Spirit jsme psali zde) se na internetu začalo objevovat spoustu nových neoficiálních úprav softwarové části iPadu. Jednou z nich je aplikace BTstack Mouse z Cydie. Ta umožní iPad ovládat bezdrátovou myší přes bluetooth. Na video-tutoriálu uvidíte ovládání iPadu pomocí Magic Mouse!