JailbreakTips #1: Activator – buďte pánem vašeho hardware

Nový seriál z temných zákoutí iOS systému nazvaný JailbreakTips, vám bude přinášet ty nejlepší prográmky, vylepšení a vychytávky z Cydie, které si užijete jen a pouze s Jailbreakem pro iPhone, iPad a iPod touch. Náš první JailbreakTip je na Activator!

Nový seriál z temných zákoutí iOS systému nazvaný JailbreakTips, vám bude přinášet ty nejlepší prográmky, vylepšení a vychytávky z Cydie, které si užijete jen a pouze s Jailbreakem pro iPhone, iPad a iPod touch. Náš první JailbreakTip je na Activator!

Pokud hledáte tipy na hry zdarma, doporučujeme sledovat náš pravidelný seriál AppTips!

Activator

Jaibreak tweak, který pohání spoustu ostatních vylepšení, ale přitom i on samotný umí zajímavé věci. Dovolí vám totiž různé akce v iOS systému, které byste jinak přístupné neměli. Activátor umí jakékoliv hardwarové tlačítko na vašem iPhone nebo iPad proměnit v novou funkci, což platí také pro různá gesta. Při poklepání na hodiny, dlouhém zmáčknutí tlačítka, či nějaké nadefinované kombinaci provede vámi předem definovanou akci. Vše si přehledně můžete nastavit ze systémového menu vašeho iOS zařízení

Důležité je poznamenat, že Activator je zdarma!

Jak Activator nainstalovat?

Samozřejmě musíte mít iOS zařízení s Jailbreakem. Pokud nemáte, můžete zkusit náš návod na Jailbreak.

Spusťe aplikaci Cydia a počkejte, až naběhne. Klikněte na vyhledávací tlačítko a zadejte “Activator“. Měl by být dostupný už ze základních repozitářů v Cydii a měl by se hned objevit. Pro jistotu si ještě přečtěte, jestli je kompatibilní s vaším iOS zařízením. Klikněte na instalovat a dále postupujte podle Cydie. Až budete mít hotovo, Activator naleznete přímo v Nastavení, hned pod systémovými položkami.

Nyní si už můžete nastavit vámi zvolené akce a urychlit tak práci s vaším iOS zařízením. Na videu můžete v 1:27 vidět nastavení jedné akce. Pokud se kdykoliv (Anywhere) zatřese s iOS zařízením, tak se zamkne. Jako druhá možnost je na videu předvedena funkce “Up and Down”. Pokud zmáčknete za sebou horní tlačíko pro hlasitost a pak spodní tlačítko pro hlasitost, vyvolá Activator akci – na videu spuštení aplikace Bootup.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xcxS53ikeyQ&feature=youtu.be[/youtube]

Activator je velmi užitečný jailbreak iOS tweak, se kterým si usnadníte mnoho práce. Existuje mnoho možností, jak a co zapínat, pro co nejlepší práci s iOS zkuste prozkoumat všechny.

Nezapomeňte nám dát vědět do komentářů, jak se vám líbí nový seriál JailbreakTips a jaké jsou vaše zkušenosti s Activatorem.

Redakce iPhoneTips.cz nezodpovídá za jakékoliv poškození vašeho iOS zařízení. Pokud se rozhodnete k Jailbreaku, děláte tak na vlastní nebezpečí!

Zdroje: ijailbreak.com a idownloadblog.com

9 comments
  1. parádička další a další věcičky …víc a houšť =P

  2. Takové to články s popisem funkcí různých app přivítá nepochybně každý uživatel iPhona. Díky za tento tip a popis. 

      1. My čtenáři a návštěvníci Vašeho blogu se budeme velice těšit, já a jistě nejsem sám, jsme pravidelní návštěvníci. 

  3. Na Cidlia je toho tolik ze stoho nemůžu usnout….tolik věci se snad neda ani viz otce vyzkoušet . Každopádně dobra práce díky vám za to!!

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iOS 5.1: nový způsob spouštění fotoaparátu z Lock Screen

Následující článek

Apple: nejdůležitější novinky 8. týdne roku 2012

Související články