Fast Camera: vyfoťte důležité okamžiky opravdu rychle

Pokud nemáte iPhone 4S, který dokáže během vteřiny začít fotit fotografie, Fast Camera pro vás bude užitečný pomocník, díky kterému vám už neuniknou důležité okamžiky jen kvůli pomalému spuštění fotoaparátu a zmáčknutí spouště.

Pokud nemáte iPhone 4S, který dokáže během vteřiny začít fotit fotografie, Fast Camera pro vás bude užitečný pomocník, díky kterému vám už neuniknou důležité okamžiky jen kvůli pomalému spuštění fotoaparátu a zmáčknutí spouště.

Nejde ani tak o okamžité spuštění aplikace, ale o okamžité zapnutí spouště fotoaparátu. V tom je hlavní funkce aplikace Fast Camera. Nečekejte žádnou velkou omáčku okolo, jen pár zakladních funkcí a několik ovládacích tlačítek. Aplikaci zapnete a pokud to nemáte nastavené jinak, začne okamžitě fotit jednu fotku za druhou, dokud nezmáčknete tlačítko stop.

V základním nastavení si můžete zvolit rozlišení fotek od VGA až po maximální rozlišení. Zvolit můžete i kameru má iOS zařízení fotit (nefunguje na zařízeních bez FaceTime kamery). Také lze vybrat jakou časovou mezeru chcete mít mezi jednotlivými vyfocenými snímky. Pokud nechcete automaticky fotit po zapnutí Fast Camera, můžete vypnout “Auto-On” funkci, ovšem proč vypínat právě killer-feature této aplikace. Zvolit si můžete i časovač, který začne fotit po spuštění aplikace + tolik vteřin, kolik nastavíte (vypnuto, 3, 5, 10, nebo 30 vteřin).

Výsledné fotografie se ukládají nejdříve do paměti aplikace, abyste neměli zasviněné obrázky v telefonu zbytečnými fotkami. Vyfocené fotografie jednoduše zobrazíte v náhledovém rozhraní. Jestli se budou zobrazovat malé, nebo velké náhledy si určítě v nastavení. Z fotek si vyberete ty, které si chcete uložit a jen kliknete na “Save”. Vybrané fotky můžete samozřejmě prohlížet velké, jako normální obrázky včetně přibližování. Práci s velkým množstvím fotek usnadní volby “Vybrat vše” a “Odznačit vše”. Fotky můžete už i z náhledů mazat.

Pokud chcete rychle fotit zajímavé momenty nebo potřebujete aplikaci, která vyfotí až 800 fotek za minutu, Fast Camera vás možná zaujme. Jinak není až tak vyjímečná a za 0,79€ ji zřejmě koupí menší počet uživatelů. Dobrá zpráva ja, že je momentálně zdarma, proto neváhejte a Fast Cameru alespoň vyzkoušejte.

Fast Camera – 0,79€ – App Store Link

6 comments
  1. V US App Store je FREE,pre toho,kto má záujem a nechce platiť 🙂 

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

JailbreakTips #4: LowPowerBanner - upozornění na vybitou baterii

Následující článek

Podívejte se na první video s rozbalováním nového iPadu

Související články
Číst více

MetaWatch STRATA: dostupné hodinky pro iPhone a Android

Hodinky se jako rozšíření iPhone používají sice už více než rok, ale o jejich unikátní vlastnosti vyzkoušelo na vlastní kůži jen minimum uživatelů. A proč tomu tak je? Uživatelé jsou již natolik navyklí vytahovat telefon z kapsy, že je pro ně investice do rozšíření zbytečná. Nyní ovšem může nastat zlom, hodinky zlevňují.