JailbreakTips #2: MissionControl – o něco lepší multitasking

Nový seriál z temných zákoutí iOS systému nazvaný JailbreakTips, vám bude přinášet ty nejlepší prográmky, vylepšení a vychytávky z Cydie, které si užijete jen a pouze s Jailbreakem pro iPhone, iPad a iPod touch. Tentokrát se podíváme na MissionControl

Nový seriál z temných zákoutí iOS systému nazvaný JailbreakTips, vám bude přinášet ty nejlepší prográmky, vylepšení a vychytávky z Cydie, které si užijete jen a pouze s Jailbreakem pro iPhone, iPad a iPod touch. Tentokrát se podíváme na MissionControl

Pokud hledáte tipy na hry zdarma, doporučujeme sledovat náš pravidelný seriál AppTips!

MissionControl

Nepleťte si tento Jailbreak tweak s funkcí z Mac OS X. MissionControl z Cydie totiž není správce oken, ale umožňuje vám rychlé přepínání a přístup k aplikacím a nastavením ještě o něco lépe než multitasking bar. Obsahuje odkazy na přímý přístup k Twitteru, Facebooku, Cydii, Wi-Fi nastavení, určitému URL odkazu a mnohé další. MissionControl je v Cydii dostupný zdarma!

K aktivaci MissionControl tweaku potřebujete Activator, o kterém jsme psali v první díle.

Jak MissionControl nainstalovat?

Samozřejmě musíte mít iOS zařízení s Jailbreakem. Pokud nemáte, můžete zkusit náš návod na Jailbreak.

Spusťe aplikaci Cydia a počkejte, až naběhne. Klikněte na vyhledávací tlačítko a zadejte “MissionControl”. Tweak by měl být dostupný už ze základních repozitářů v Cydii a měl by se hned objevit. Pro jistotu si ještě přečtěte, jestli je kompatibilní s vaším iOS zařízením. Klikněte na instalovat a dále postupujte podle Cydie. Až budete mít hotovo, MissionControl naleznete v jednotlivých nastaveních u Activatoru, který se nachází v Nastavení pod systémovými položkami.

Pokud by se vám stalo, že vám Cydia nenajde MissionControl, klikněte dole v menu na “Manage”, pak zvolte “Sources”. V pravém horním rohu kliněte na “Edit” a pak na levé straně na “Add”. Přidejte tuto webovou adresu:

http://apt.modmyi.com/

Poté už MissionControl naleznete přímo v tomto repozitáři, nebo přes vyhledávání.

Jak MissionControl z Cydie pro iOS vypadá se můžete podívat na následujícím videu od autorů idownloadblogu:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kdNQ2RghTPw&feature=youtu.be[/youtube]

Díky Activatoru může být MissionControl přístupný odkudkoliv a vy tak získáte rychlý přístup k používaným funkcím.

Nezapomeňte nám dát vědět do komentářů, jak se vám líbí nový seriál JailbreakTips a jaké jsou vaše zkušenosti s MissionControl.

Redakce iPhoneTips.cz nezodpovídá za jakékoliv poškození vašeho iOS zařízení. Pokud se rozhodnete k Jailbreaku, děláte tak na vlastní nebezpečí!

Zdroj: idownloadblog.com

1 comments
  1. Je to výborný tip, sice rootnutý ajfun mám, ale ne už čas brousit neustále po Cydii a zkoušet kde co všechno a pak se poučovat z průšvihu a ztrácet čas opravováním. Funguje to velmi dobře a zdá se, že nejsou žádné potíže se stabilitou a ještě to šetří home button. Akorát to chce si sestavit vlastní seznam akcí. Díky moc 

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Amazing Breaker: lepší než Angry Birds, tvrdí vývojáři této hry

Následující článek

AppTips #6: aktuální tipy na iOS aplikace a hry zdarma

Související články
AI
Číst více

Nepřepisujte poznámky z porad ručně. Víme, jak na to jedním kliknutím myši

Zapomeňte na nekonečné ťukání do klávesnice a hodiny zbytečné práce. Raději se spolehněte na moderní převod obrázků na text. S pomocí šikovné umělé inteligence totiž stačí nahrát požadovaný soubor (fotografii ručně psaného textu, PDF či jiný druh dokumentu) a kliknout na tlačítko. Následně se váš text ihned převede do požadované podoby. Otázka minutky.