JailbreakTips #2: MissionControl – o něco lepší multitasking

Nový seriál z temných zákoutí iOS systému nazvaný JailbreakTips, vám bude přinášet ty nejlepší prográmky, vylepšení a vychytávky z Cydie, které si užijete jen a pouze s Jailbreakem pro iPhone, iPad a iPod touch. Tentokrát se podíváme na MissionControl

Nový seriál z temných zákoutí iOS systému nazvaný JailbreakTips, vám bude přinášet ty nejlepší prográmky, vylepšení a vychytávky z Cydie, které si užijete jen a pouze s Jailbreakem pro iPhone, iPad a iPod touch. Tentokrát se podíváme na MissionControl

Pokud hledáte tipy na hry zdarma, doporučujeme sledovat náš pravidelný seriál AppTips!

MissionControl

Nepleťte si tento Jailbreak tweak s funkcí z Mac OS X. MissionControl z Cydie totiž není správce oken, ale umožňuje vám rychlé přepínání a přístup k aplikacím a nastavením ještě o něco lépe než multitasking bar. Obsahuje odkazy na přímý přístup k Twitteru, Facebooku, Cydii, Wi-Fi nastavení, určitému URL odkazu a mnohé další. MissionControl je v Cydii dostupný zdarma!

K aktivaci MissionControl tweaku potřebujete Activator, o kterém jsme psali v první díle.

Jak MissionControl nainstalovat?

Samozřejmě musíte mít iOS zařízení s Jailbreakem. Pokud nemáte, můžete zkusit náš návod na Jailbreak.

Spusťe aplikaci Cydia a počkejte, až naběhne. Klikněte na vyhledávací tlačítko a zadejte “MissionControl”. Tweak by měl být dostupný už ze základních repozitářů v Cydii a měl by se hned objevit. Pro jistotu si ještě přečtěte, jestli je kompatibilní s vaším iOS zařízením. Klikněte na instalovat a dále postupujte podle Cydie. Až budete mít hotovo, MissionControl naleznete v jednotlivých nastaveních u Activatoru, který se nachází v Nastavení pod systémovými položkami.

Pokud by se vám stalo, že vám Cydia nenajde MissionControl, klikněte dole v menu na “Manage”, pak zvolte “Sources”. V pravém horním rohu kliněte na “Edit” a pak na levé straně na “Add”. Přidejte tuto webovou adresu:

http://apt.modmyi.com/

Poté už MissionControl naleznete přímo v tomto repozitáři, nebo přes vyhledávání.

Jak MissionControl z Cydie pro iOS vypadá se můžete podívat na následujícím videu od autorů idownloadblogu:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kdNQ2RghTPw&feature=youtu.be[/youtube]

Díky Activatoru může být MissionControl přístupný odkudkoliv a vy tak získáte rychlý přístup k používaným funkcím.

Nezapomeňte nám dát vědět do komentářů, jak se vám líbí nový seriál JailbreakTips a jaké jsou vaše zkušenosti s MissionControl.

Redakce iPhoneTips.cz nezodpovídá za jakékoliv poškození vašeho iOS zařízení. Pokud se rozhodnete k Jailbreaku, děláte tak na vlastní nebezpečí!

Zdroj: idownloadblog.com

1 comment
  1. Je to výborný tip, sice rootnutý ajfun mám, ale ne už čas brousit neustále po Cydii a zkoušet kde co všechno a pak se poučovat z průšvihu a ztrácet čas opravováním. Funguje to velmi dobře a zdá se, že nejsou žádné potíže se stabilitou a ještě to šetří home button. Akorát to chce si sestavit vlastní seznam akcí. Díky moc 

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Amazing Breaker: lepší než Angry Birds, tvrdí vývojáři této hry

Následující článek

AppTips #6: aktuální tipy na iOS aplikace a hry zdarma

Související články

BTstack Mouse: iPad lze ovládat bezdrátovou myší (návod)

Po nedávném uvedení nástroje pro Jailbreak iPadu (o aplikaci Spirit jsme psali zde) se na internetu začalo objevovat spoustu nových neoficiálních úprav softwarové části iPadu. Jednou z nich je aplikace BTstack Mouse z Cydie. Ta umožní iPad ovládat bezdrátovou myší přes bluetooth. Na video-tutoriálu uvidíte ovládání iPadu pomocí Magic Mouse!
LED dioda
Číst více

iOS Tip: Výstrahy bleskem LED

Máme pro vás rychlý tip - výstrahy bleskem LED na příchozí hovory a SMS. Tuto vychytávku možná už znáte, protože je integrována do iOS poměrně dlouho, nicméně řada uživatelů o této možnosti zatím neví, což je velká škoda.