AppTips #6: aktuální tipy na iOS aplikace a hry zdarma

AppTips je seriál, ve kterém vám magazín iPhoneTips pravidelně servíruje ty nejzajímavější tipy na aplikace a hry z AppStore aktuálně zdarma nebo ve slevě! Majitelé všech iOS zařízení se tak mohou těšit na pravidelný přísun tipů pro svůj iPhone, iPad a iPod touch!

AppTips je seriál iPhoneTips, který vám přináší zajímavé tipy na aplikace a hry pro vaše iOS zařízení – iPhone, iPad a iPod Touch. Které appky jsou zdarma dnes?

Většina vývojářů má na App Store nějakou politiku prodeje jejich aplikace. Nejsnažším “vystřelením” aplikace na vrchol žebříčků je dát ji na omezenou dobu do App Store se slevou, nebo zdarma. V těchto jejich akcích lze často získat velmi pěkné placené aplikace a hry zdarma. A přesně o tom bude náš seriál “AppTips”.

Pokud zde hledáte prvotřídní hry pro iOS, dočkáte se jich jen zřídka, nejsou totiž k dispozici zdarma. Ale i tak nezoufejte a pokud jste to ještě nestihli přečíst, koukněte na náš návod “Jak získat placené aplikace a hry pro iPhone a iPad zdarma“.

A co za poklady nalezneme na App Store nyní?

DrawRace – Turbo Edition

Info: Netradiční závody, kde si nejdříve musíte nakreslit dráhu svého auta.

App Store Link

Wind-up Knight

Info: Arkádovka s rytířem, který neustále běží vštříc dalšímu dobrodružství. A má moc hezkou grafiku.

App Store Link

Jaws™ Revenge

Info: Hra na motivy známé filmové serie Čelisti. Ovládáte obrovského žraloka a jíte lidi.

App Store Link

Donut Ninja – Tappi Bear

Info: Roztomilí Tappi medvídci jsou zpět. Tentokrát s titulem Donut Ninja, kde je vaším úkolem pomocí donutů nakrmit přilétající medvídky. Nakrmíte je jednoduchý tapnutím a s vyšším skóre přichází i vyšší rychlost a obtížnost.

App Store Link

KungFu Warrior

Info: Kung-fu mlátička s mnoho nepřáteli, jednoduchým ovládáním a bonusy.

App Store Link

Cheezia

Info: V myší továrně na sýry musíte pomáhat myškám vyrábět a expedovat další a další sýry. Pomocí otočních kol je musíte správně zabalit a hodit do krabice.

App Store Link

Treasure Defense HD

Info: Další s Tower Defense her, s podporou pro iPhone i iPad, která by vám neměla uniknout, patří k těm nejlepším.

App Store Link

Mafia Rush™

Info: Novinka od Chillinga (Cut the Rope, Guerrila Bob, Minigore). Právě od Minigore se hra nechala inspirovat a ovládací koncept je na této úspěšné hře založený. Stanete se mafiánem, který má ve městě několik úkolů, které musí plnit. Můžete si také vylepšovat vaše schopnosti a zbraně.

App Store Link

Fruit Go!

Info: Hra se nepochybně inspirovala u série Angry Birds a přináší podobný herní koncept, ale místo ptáků budete nepřátele trefovat s ovocem a zeleninou.

App Store Link

Rolling Jump

Info: Doskákejte si s vaší příšerkou pro co nejvyšší skóre! Přes zdi a otočné kruhy se musíte dostat co nejvýše.

App Store Link

Police Chase

Info: Další z 8-bitových her. Jedná se o policejní honičku v běžném provozu, kde máte tři životy a skóre ve vašich rukách.

App Store Link

AcePlayer

Info: Multimediální přehrácač pro iPhone i iPad. Umožňuje přehrávání různých formátů i s titulky a sdílením z počítače.

App Store Link

Neon Wars / Neon Wars HD

Info: Pokud jste měli rádi střílečku Space Impact z Nokie 3310, určitě se vám zalíbí i tato. Grafika je tvořená z neonových světel.

App Store Link iPhone

App Store Link iPad

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

JailbreakTips #2: MissionControl - o něco lepší multitasking

Následující článek

Apple představí nový iPad již 7.března v San Franciscu

Související články

Google Mobile App: Hlasové vyhledávání v češtině!

Málokdy se stane, že bych při nainstalování nějaké aplikace z AppStore zůstal několik desítek minut v údivu. Naposledy mě mile šokovalo demo Unreal Enginu v aplikaci Epic Citadel se svou dechberoucí grafikou. Dnes vám představím ještě větší pecku - vyhledávání na Google pomocí hlasu. Pokud se vám to nezdá dostatečně "wow", tak čtěte dál.