iPhone SE s 5G bude mít premiéru pravděpodobně na březnové akci Applu

Podle nové zprávy by první speciální akce společnosti Apple mohla být už v březnu nebo dubnu. Zpráva dále říká, že debutuje aktualizovaný iPhone SE. Jak se rok mění, pozornost fanoušků Applu se soustředí na jeho první speciální událost a první uvedení produktů na trh v tomto roce. Podle jedné zprávy je možné, že by iPhone SE mohl dorazit v prvním čtvrtletí.

Jaro plné novinek

Podle zpravodaje Marka Gurmana pro Bloomberg zdroje uvádějí, že první virtuální událost roku 2022 se pravděpodobně uskuteční buď v březnu nebo v dubnu. Březen a duben jsou obvykle měsíce, které Apple používá pro první vlnu uvádění produktů na trh. Ve skutečnosti byly produkty uváděny v březnu každý rok od roku 2014 do roku 2020, přičemž rok 2021 se z velké části skládá z uvedení na trh na základě tiskových zpráv a s velmi vzácnými oznámeními v lednu nebo únoru.

Gurmanovy zdroje říkají, že hlavním předmětem předpokládané události bude údajně iPhone SE vybavený 5G. Souhlasí s prvky dalších zpráv o zařízení, přičemž si z velké části zachovává vzhled stávajícího modelu, ale s interními upgrady.

Mezi další produkty, které by se mohly objevit během akce, by mohlo patřit představení Apple Silicon, jako je aktualizovaný Mac mini nebo MacBook Air.

Po jarní speciální akci Gurman nabízí, že druhou velkou zahajovací akcí bude červnová WWDC, která bude obsahovat obvyklé aktualizace operačního systému společnosti Apple. Nicméně, spíše než návrat k osobnímu formátu, Gurman věří, že existuje „téměř jistota“, že půjde pouze o online záležitost.

Předchozí článek

Apple spouští valentýnskou kampaň – Řekni to dárkem.

Následující článek

Někteří uživatelé iPhone 13 zažívají „růžovou obrazovku” smrti.

Související články

iPhone 4S: První den prodeje v USA je podle operátorů rekordní

Zatímco internetový předprodej nového iPhonu 4S již v USA nějaký ten den běží, v pátek konečně nastal den D, tedy den, kdy se nový produkt dostal i do kamenných obchodů - a kdy mají dorazit předobjednávky z e-shopu. Jako již tradičně se na nový iPhone tvořily dlouhé fronty, které ale podle všeho nebyly tak dlouhé jako u předchozího modelu. Akcie Applu tak díky tomu páteční den uzavřely na rekordním maximu.