Apple pracuje hned na několika prototypech skládacích iPhonů

O skládacím iPhonu se hovoří už dlouho a patří mezi nejvíce očekávané technické novinky. Jestli se ho dočkáme, tak rozhodně ne v letošním ani v dalším roce. Mnoho fanoušků zajímají detaily, ale těch uniká jen málo a většina z nich jsou jen spekulace. Apple údajně testuje několik prototypů skládacích iPhonů, ale na skutečné uvedení na trh je pravděpodobně ještě potřeba několik let.

Jaké jsou nové informace?

Po fámách o modelech ” iPhone 14 ” dříve ve čtvrtek se přesný prodejce Apple DylanDKT také podělil o několik maličkostí o pověstném ” iPhone Fold ” společnosti.

Únik tvrdí, že Apple „rozhodně pracuje a testuje několik prototypů s určitými skládacími displeji“. Apple však může mít obavy z celkového trendu skládacích smartphonů.

“S technologií skládacího displeje však stále existuje příliš mnoho kompromisů,” napsal DylanDKT. “Existují také obavy, zda skládací smartphony budou mít i nadále své místo na trhu nebo zastarají.”

V důsledku toho se říká, že Apple „pečlivě sleduje trh a vylepšuje chyby svých konkurentů“. Těmito chybami jsou nepochybně nešťastné pokusy konkurentů jako Huawei a Samsung o skládací smartphony. I současná skládací zařízení lze stále považovat za „beta produkty“.

Cílem, dodal DylanDKT, je zajistit, aby skládací zařízení iPhone „nebylo regresí od aktuálního tvaru iPhonu“. Jinými slovy, Apple hraje dlouhou hru, jak to obvykle dělá.

Jiní uznávaní analytici a průmysloví pozorovatelé, včetně Ming-Chi Kua, navrhli, že skládací iPhone nemusí dorazit dříve než v roce 2023 nebo 2024.

Předchozí článek

Podle analytiků bude náhlavní souprava Apple VR s hybridním kombem se třemi displeji uvedena na trh koncem tohoto roku

Následující článek

Chytré brýle od Applu mohou již v roce 2025 způsobit revoluci v rozšířené realitě

Související články