Elon Musk říká, že Apple nikdy neuvažoval o odstranění Twitteru

Dokážete si představit, že byste neměli na svých zařízeních od Applu Twitter? V tuzemsku zřejmě mnoho lidí ano, protože zde nejde o příliš využívanou sociální síť. Jiné je to ale v USA, kde Twitter používá velké množství lidí. V nedávné době se rozhořely diskuze o tom, že by Twitter mohl být odstraněn z App Store, ale jak se ukázalo, zřejmě to není pravdivá informace.

Elon se sešel s Timem Cookem a fámu vyvrátil

Sám Elon Musk nyní řekl, že Apple nikdy neměl v úmyslu odstranit Twitter z App Store poté, co se ve středu prošel po Apple Parku s generálním ředitelem Timem Cookem.

Generální ředitel Twitteru Elon Musk ve středu navštívil centrálu Applu v Kalifornii. Návštěva byla vyvolána Muskovým velmi veřejným znepokojením, že Apple odstraní Twitter z App Store .

Nyní Musk tweetoval, že Twitter nikdy nebyl na prvním místě k odstranění. Není jasné, kde a jak Musk původně přišel na nápad, že Apple odstraní Twitter z App Store.

Musk dokončil svůj nákup Twitteru v říjnu a koupil jej za 46,5 miliardy dolarů. Od té doby propustil zaměstnance a otřásl firemním předplatným Twitter Blue, stejně jako procesem ověřování pro modré zaškrtnutí.

Předchozí článek

Akční režim zobrazený v novém videu s iPhone 14 Pro

Následující článek

Apple měl v říjnu na čínském trhu historicky nejlepší prodeje

Související články