Elon Musk říká, že Apple nikdy neuvažoval o odstranění Twitteru

Dokážete si představit, že byste neměli na svých zařízeních od Applu Twitter? V tuzemsku zřejmě mnoho lidí ano, protože zde nejde o příliš využívanou sociální síť. Jiné je to ale v USA, kde Twitter používá velké množství lidí. V nedávné době se rozhořely diskuze o tom, že by Twitter mohl být odstraněn z App Store, ale jak se ukázalo, zřejmě to není pravdivá informace.

Elon se sešel s Timem Cookem a fámu vyvrátil

Sám Elon Musk nyní řekl, že Apple nikdy neměl v úmyslu odstranit Twitter z App Store poté, co se ve středu prošel po Apple Parku s generálním ředitelem Timem Cookem.

Generální ředitel Twitteru Elon Musk ve středu navštívil centrálu Applu v Kalifornii. Návštěva byla vyvolána Muskovým velmi veřejným znepokojením, že Apple odstraní Twitter z App Store .

Nyní Musk tweetoval, že Twitter nikdy nebyl na prvním místě k odstranění. Není jasné, kde a jak Musk původně přišel na nápad, že Apple odstraní Twitter z App Store.

Musk dokončil svůj nákup Twitteru v říjnu a koupil jej za 46,5 miliardy dolarů. Od té doby propustil zaměstnance a otřásl firemním předplatným Twitter Blue, stejně jako procesem ověřování pro modré zaškrtnutí.

Předchozí článek

Akční režim zobrazený v novém videu s iPhone 14 Pro

Následující článek

Apple měl v říjnu na čínském trhu historicky nejlepší prodeje

Související články

Tiki Towers 2: Monkey Republic (videorecenze)

Pokračování Tiki Towers je tady! Opičí budovatelská puzzle-hra se vrací a tentokrát je to osobní. Gorilí diktátor sestřelí vaše letadlo a ukradne ho i s pokladem. Dokážete mu to vrátit a získat svůj poklad zpět? Koukněte na videorecenzi, kde zjistíte více.

Nový iPhone 4: Apple ztratil prototyp, máme první informace!

Do redakce internetovému magazínu Gizmodo se se dostal prototyp neznámého zařízení, který svým designem velice nápadně připomíná vylepšený iPhone, součástky přístroje na sobě nesou značky Apple a podobná konstrukce doposud nebyla v jiném přístroji k vidění. Apple se dokonce neoficiálně vyjádřil ve smyslu, že skutečně prototyp nového iPhone ztratil a chce ho zpět! Zní to slibně, co říkáte? Všechny novinky a informace o novém iPhone 4 najdete v našem článku.