iPhone: Vzbudili jste se dnes pozdě? Může za to změna času!

Stalo se vám ráno, že vás iPhone nevzbudil? Nejste sami, všichni Evropané používající iPhone pro buzení si dnes přispali.

Stalo se vám ráno, že vás iPhone nevzbudil? Nejste sami, všichni Evropané používající iPhone pro buzení si dnes přispali.

Není to první problém, který iPhone díky změně času postihl, podobná nepříjemnost se nedávno stala v Austrálii. Zatímco čas se na iPhonu změnil sám bez jakýchkoliv problémů, budík byl posunem času rozhozen. Máte-li tak nastaven opakovaný budík například na sedm hodin, mohli jste nerušeně spát až do osmi. Jednorázového budíku se problém netýká. Apple již slíbil nápravu, prozatím tedy musíte budík nastavit o hodinu dříve, než chcete opravdu vstávat. Teď již můžeme jen čekat, jestli se podobná radost vyskytne i v USA, kde se čas mění příští týden.

Aktualizace: Po menším průzkumu na naší Facebook stránce to vypadá, že se problém týká výhradně iOS 4.1.

86 comments
 1. Moje profesorka na CVUT pochopila muj pozdni prichod, protoze jeji iphon ji pry taky nevzbudil, ale vzbudil ji manzel.

 2. Vsiml jsem si toho, kdyz mne to zacalo budit az pri ceste do prace :-). Po par pokusech i restartu se mi zda, ze to nefunguje akorat pri nastaveni “pracovni dny.” Kdyz jsem zvolil cely tyden, fungovalo to ok.

 3. Snad to nebude opraveno az aktualizaci 4.2 nechci stahovat novy iOS a jeste ke vsemu se nevi kdy bude jailbreak ale s tim casem je to blby

 4. Budik 4:55 je nedotknuty uz dlhodobo, a dnes ma zobudil o 5:55 (+1hod)

  No budik 6:00 som vcera vecer opravil (z 5:00) a dnes rano mi zvonil o 6:00 (+0hod)

  Divné. Však?

 5. Taky se mi to stávalo. Mám iOS 4.1
  Ani nevím jestli se to ještě stává, radši jsem si pořídil obyč. budík, takže iPhone už nepoužívám na probuzení 😀

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iPhone 4: zhlédněte zakázanou reklamu na bílou verzi

Následující článek

MacBook Air: porovnání cen v českých obchodech

Související články

Mac OS X Lion: zkušenosti s novým operačním systémem

Není to příliš dlouhá doba, co Apple představil bližší informace k novému operačnímu systému určeného pro Macy - Mac OS X 10.7 Lion. Tyto informace jste se mohli dočíst i u nás - tedy zatím pouze ty, které vyzdvihoval sám Apple. Pojďme se ale podívat na novinky, které Apple tolik nepříblížil nebo také na novinky, o kterých zas tolik slyšet není a přesto jsou při používání docela zásadní.