Angry Birds Space: nový díl přiletí 22. března

Jedna z nejlepších herních sérií pro mobilní zařízení, Angry Birds, se dočká nového dílu. Angry Birds Space přiletí na App Store už 22. března!

Jedna z nejlepších herních sérií pro mobilní zařízení, Angry Birds, se dočká nového dílu. Angry Birds Space přiletí na App Store už 22.března!

Už z názvu je jasné, že se bude jednat o naštvané ptáky ve vesmíru. Studio Rovio Mobile uvedlo, že partnery nové hry budou NASA a National Geographic. Angry Birds hry jsou používané i ve školství a Roviu na vzdělání záleží.

V pořadí již čtvrtý díl Angry Birds má velké ambice v prodejních číslech, reklamě a v tématickém příslušenství jako kostýmy, hrací sety a hračky. A co mu k tomu má pomoci? Létání ptáků ve zcela novém prostředí – nové planety. Nulová gravitace, která má vést k dalším herním prvkům jako zpomalené hádanky a pak také ničení rychlostí světla. Oficiální stránku Angry Birds Space najdete na zde.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9YZ_yLQadBg&feature=youtu.be[/youtube]

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Apple: Mac OS X 10.8 Mountain Lion již v létě

Následující článek

Apple: nejdůležitější novinky 7. týdne roku 2012

Související články

iPad v autě: Subaru STi s tabletem místo autorádia

Příznivci iPadu mají opět co obdivovat. Firma Scosche představila nové řešení použití Apple iPad v automobilu. Jak si můžete všimnout na videu, místo autorádia firma vyvinula speciální držák a kabel pro propojení s audio-systémem v automobilu. iPad v autě vypadá impozantně!