Angry Birds Space: nový díl přiletí 22. března

Jedna z nejlepších herních sérií pro mobilní zařízení, Angry Birds, se dočká nového dílu. Angry Birds Space přiletí na App Store už 22. března!

Jedna z nejlepších herních sérií pro mobilní zařízení, Angry Birds, se dočká nového dílu. Angry Birds Space přiletí na App Store už 22.března!

Už z názvu je jasné, že se bude jednat o naštvané ptáky ve vesmíru. Studio Rovio Mobile uvedlo, že partnery nové hry budou NASA a National Geographic. Angry Birds hry jsou používané i ve školství a Roviu na vzdělání záleží.

V pořadí již čtvrtý díl Angry Birds má velké ambice v prodejních číslech, reklamě a v tématickém příslušenství jako kostýmy, hrací sety a hračky. A co mu k tomu má pomoci? Létání ptáků ve zcela novém prostředí – nové planety. Nulová gravitace, která má vést k dalším herním prvkům jako zpomalené hádanky a pak také ničení rychlostí světla. Oficiální stránku Angry Birds Space najdete na zde.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9YZ_yLQadBg&feature=youtu.be[/youtube]

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Apple: Mac OS X 10.8 Mountain Lion již v létě

Následující článek

Apple: nejdůležitější novinky 7. týdne roku 2012

Související články

iPhone: odemknuté přístroje se v USA stávají realitou

Je to skoro až k neuvěření, že až do dnešní doby nebylo možné zakoupit v USA neblokovaný iPhone. Dá se říci, že jsou tomu neskutečné 4 roky, co Američané byli odkázáni prakticky jen na operátora AT&T a nově od začátku tohoto roku také na Verizon. Dneškem ale prodej iPhone 4 začíná i jako odblokovaný přístroj a stává se tak zajímavou volbou i pro zahraniční zájemce (včetně Čechů), co chtějí ušetřit a mají naplánovanou cestu do USA.