iPhone 4S: interní manuál pro prodejce v Apple Store

Bez ohledu na to, co si myslíte, Apple přesně ví, jak vám vysvětlí, proč nový iPhone potřebujete. A jak to udělá?

Hodně lidí bylo vydáním nového iPhone 4S zklamáno a nevidí důvod, proč si nové zařízení pořídit. Mohli za to spekulace o iPhone 5, které nemohly být naplněny? Bez ohledu na to, co si o novince myslíte, Apple přesně ví, jak vám vysvětlí, proč nový iPhone potřebujete.

Díky neznámému zdroji jsou totiž přístupné interní dokumenty, které prodavačům Apple přesně říkají, jak mají iPhone 4S zákazníkům předvést. Tady jsou:

Zdroj: 9to5Mac

145 comments
 1. Jaké sklamání možná pro trdla ktera si chtěli koupit nějakou vysněnou 5. iPhone 4S je nadupanej k prasknutí očemž svědší i obrovský zájem a taková hoovna že apple učí jak oblbovat zákazníka si strč někam. Nemá to zapotřebí

 2. Musím souhlasit s Neero. Pracuji v Apple online store a máme hodně hovorů a dotazů, kdy bude k prodeji a myslím, že žádnýnm sklamáním opravdu není. Svědčí i o tom prodejní čísla za 12hodin..neskutečný.. A tento papír jsme dostali. To je pravda, ale nikdo neřekl, že to je manuál prodeje. Jak nadpis toho manuálnu nebo jak to nazvat ukazuje: first look: první pohled..čili informace pro nás zaměstance souhrn co iPhone 4S umí a má v sobě! Článek na velké H…. 🙂

  1. Viz. předchozí náš komentář. Podle nás to je manuál, označit se to dá ale různě.

   My si ani nemyslíme, že je tento dokument něco špatného, ba naopak – svědčí to o dokonalé přípravě na prodej od Apple.

 3. Otázka k aplikaci “Reminders” na iOS 5 GM.
  Mám na svém iPhone 3GS novou verzi iOS 5 GM (dříve jsem testoval i bety), zajímalo by mě, zda můžete zadávat v aplikaci Reminders (Upomínky) položky tak, aby fungovala lokace. Osobně jsem ani u jedné bety a ani nyní v GM neměl jinou nabídku než “podle času”. Vyzkoušíte to někdo na iPhone 4? Děkuji.

   1. To mám také, možnost nastavit den a čas..možnosti upozornění a objeví se mi jen jedno šoupátko “On a Day”. Chybí právě to “At a Location”. Ale žádná lokace ani u Tebe? Máš iPhone 4?

  1. Nazdar, na ufone 4 to funguje na ios5 GM pekne, v pripomienkach si vyberies ci pripomenut dna alebo na mieste, potom uz len vyberies ci aktualna adresa alebo zadas inu.

   1. A bylo třeba nastavit něco v Lokalizaci (Nastavení) nebo toto vše je automaticky? Problém bude tedy v iPhonu 3GS. Nejspíš lokaci u připomínek nepodporuje. Děkuji.

    1. No v nastaveniach lokalizacnych sluzieb to mam zapnute, kolega ma 3GS zistim ci jemu to funguje alebo ozaj 3GS to jaksi nepodporuje. 

     Ako som sa docital tu : http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=1241538 skus najprv nastavit iCloud konto, vraj to bez toho nefunguje. A dalsia moznost je ( ako vidno na videach ) ze na 3GSku boli v prvych beta verziach aj remindery na lokaciu, ale vraj isli otrasne a ze 4 /4S ma lepsie GPS chipy tak ze to okresali prec z 3GSka. Pockal by som na zajtrajsi ios 5 public , skusil restornut na tento, nastavit iCloud a dufat ze to pojde 😉

     1. Děkuji. Uvidíme zítra, zkus se prosím zeptat potom i kolegy s 3GS. 🙂

      1. Kolega srdecne pozdravuje a posiela zlu spravu – na 3GS to nejde. Cize asi posledna nadej ze by sa soudruzi uvedomili a zajtra to napravili ( osobne neverim ) ;( vela zdaru.

       1. Také tomu nevěřím. Prostě bude stejně upgrade na 4S. 😉 Děkuji moc za zprávy a snahu.

 4. Já se těším na recenze, protože jestli Apple dodrží slovo, iP4S budou lidé při větším použití dobíjet víc než jednou za den!! To podle vás není zklamání??

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Jelly Defense: želé je zpátky a v plné síle

Následující článek

Facebook pro iPad: recenze dlouho očekávané aplikace

Související články