iPhone 4G: 24 milionů kusů do konce letošního roku

Apple očekává s novou verzí svého telefonu velký úspěch. O tom mluví následující zajímavá čísla!

Apple očekává s novou verzí svého telefonu velký úspěch. O tom mluví následující zajímavá čísla! Na základě zdrojů (DigiTimes a Gadget Venue) jsme zjistili, že Foxconn (výrobní společnost) má za úkol vyexpedovat 24 milionů kusů Apple iPhone 4G v tomto roce. V první polovině roku bude vyexpedováno 4,5 milionů jednotek, v druhé polovině roku bude následovat dalších 19,5 milionů jednotek.

Kompletní informace o novém Apple iPhone 4 najdete v našem článku ZDE.

To ale není zdaleka všechno. Hovoří se o tom, že iPhone 4G bude osazen IPS displejem (stejně jako iPad). Další podpůrná technologie u displeje má být FFS, které umožňuje lepší pohledový úhel a vylepšenou kvalitu při práci na přímem slunečním světle. Obrazovka iPhonu 4G má dostat do vínku rozlišení 960 x 640, které je  jak víme výrazně vyšší než u iPhone 3GS, který má pro srovnání rozlišení 480 x 320 pixelů. Displej použitý v iPhone 4G má být dodáván od LG a a Prime View International.

Další drb koluje o procesoru: iPhone poběží na procesoru ARM Cortex A8. Paměť bude od Samsungu a to rovnou 512 MB RAM. Aby iPhone 4G vydržel při životě po únosnou dobu s takovým hardwarem, baterie podstoupí zvětšení objemu (tomu napomůže o 33% tenčí “obal” neboli zadní část těla iPhonu).

Každopádně den, kdy se tyto drby a informace potvrdí nebo vyvrátí, se už blíží – 7.června při oficiálním představení nového jablečného telefonu na WWDC 2010. 🙂

Kompletní informace o novém Apple iPhone 4 najdete v našem článku ZDE.

Koupíte si iPhone 4. generace?

Výsledky ankety

93 comments
  1. To rozlišení je logické, jde o dvojnásobek (v obou směrech) původního rozlišení displeje, tudíž na něj bez problémů pojedou i starší aplikace.

  2. To rozlišení je logické, jde o dvojnásobek (v obou směrech) původního rozlišení displeje, tudíž na něj bez problémů pojedou i starší aplikace.

  3. To rozlišení je logické, jde o dvojnásobek (v obou směrech) původního rozlišení displeje, tudíž na něj bez problémů pojedou i starší aplikace.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

The Karate Kid: Free hříčka na motivy filmu

Následující článek

Nový MacBook: Apple inovoval bílý unibody notebook

Související články