iPhone 16 Pro může mít větší displej než protějšek iPhone 15 Pro

Připadá vám iPhone 15 Pro dostatečně velký nebo byste u něj uvítali větší displej? Nová fáma tvrdí, že nabízí předběžný pohled na iPhone 16, přičemž odhaluje hmotnost a rozměry každého telefonu v řadě pro rok 2024. Apple nedávno představil řadu iPhone 15 na své zářijové Apple Event, což znamená, že je čas, aby se začaly šířit fámy o iPhone 16.

K jakým změnám by mělo dojít?

Portál MacRumors uvedl, že má předběžné informace o sestavě iPhone 16. Nedávná zpráva podrobně uvádí, jaké jsou hmotnosti a rozměry nadcházejících smartphonů Apple. iPhone 16 a iPhone 16 Plus budou mít stejnou velikost jako jejich protějšky iPhone 15, ale jejich hmotnost se zvýší asi o dva gramy. To znamená, že iPhone 16 by vážil 173 g a iPhone 16 Plus by vážil asi 203 g.

Skutečné změny se prý odehrávají u modelů vyšší třídy. iPhone 16 Pro se bude chlubit 6,27palcovým displejem (159,31 mm). iPhone 16 Pro Max má úhlopříčku 6,85 palce (174,06 mm).

Jak upozorňuje nedávná zpráva, jedná se o nárůst o 0,2 palce u každého modelu, čímž se zvětší celkové rozměry telefonů. Zdá se, že šířka odpovídá šířce iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max.

Proces návrhu Apple pro iPhone trvá od začátku do konce asi 30 měsíců. Rozměry jsou pravděpodobně v základu toho, co se bude dodávat za rok. V tomto bodě neexistuje způsob, jak potvrdit přesnost nebo původ dat.

Tato zpráva je však v souladu s předchozími prohlášeními poskytnutými historicky spolehlivými analytiky. Ming-Chi Kuo předpověděl větší obrazovky na začátku května, stejně jako Ross Young. Důležitým aspektem u zvětšování displejů je, aby se telefon dobře držel v ruce a snadno se vešel do kapsy, pro příliš velké zvětšování by měl Apple zvážit vydání modelu se skládacím displejem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Předchozí článek

Apple chce použít vaši matraci jako snímač tělesné teploty

Následující článek

Švédská firma představila Apple zařízení s 7586 diamanty za čtvrt milionu dolarů

Související články