iPhone 16 Pro může mít větší displej než protějšek iPhone 15 Pro

Připadá vám iPhone 15 Pro dostatečně velký nebo byste u něj uvítali větší displej? Nová fáma tvrdí, že nabízí předběžný pohled na iPhone 16, přičemž odhaluje hmotnost a rozměry každého telefonu v řadě pro rok 2024. Apple nedávno představil řadu iPhone 15 na své zářijové Apple Event, což znamená, že je čas, aby se začaly šířit fámy o iPhone 16.

K jakým změnám by mělo dojít?

Portál MacRumors uvedl, že má předběžné informace o sestavě iPhone 16. Nedávná zpráva podrobně uvádí, jaké jsou hmotnosti a rozměry nadcházejících smartphonů Apple. iPhone 16 a iPhone 16 Plus budou mít stejnou velikost jako jejich protějšky iPhone 15, ale jejich hmotnost se zvýší asi o dva gramy. To znamená, že iPhone 16 by vážil 173 g a iPhone 16 Plus by vážil asi 203 g.

Skutečné změny se prý odehrávají u modelů vyšší třídy. iPhone 16 Pro se bude chlubit 6,27palcovým displejem (159,31 mm). iPhone 16 Pro Max má úhlopříčku 6,85 palce (174,06 mm).

Jak upozorňuje nedávná zpráva, jedná se o nárůst o 0,2 palce u každého modelu, čímž se zvětší celkové rozměry telefonů. Zdá se, že šířka odpovídá šířce iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max.

Proces návrhu Apple pro iPhone trvá od začátku do konce asi 30 měsíců. Rozměry jsou pravděpodobně v základu toho, co se bude dodávat za rok. V tomto bodě neexistuje způsob, jak potvrdit přesnost nebo původ dat.

Tato zpráva je však v souladu s předchozími prohlášeními poskytnutými historicky spolehlivými analytiky. Ming-Chi Kuo předpověděl větší obrazovky na začátku května, stejně jako Ross Young. Důležitým aspektem u zvětšování displejů je, aby se telefon dobře držel v ruce a snadno se vešel do kapsy, pro příliš velké zvětšování by měl Apple zvážit vydání modelu se skládacím displejem.

Předchozí článek

Apple chce použít vaši matraci jako snímač tělesné teploty

Následující článek

Švédská firma představila Apple zařízení s 7586 diamanty za čtvrt milionu dolarů

Související články

WP7 pro iOS: téma ve stylu Windows Phone 7 pro iPhone

Pokud máte jailbreakovaný iPhone /iPod Touch, tak jste asi již zjistili, že můžete poměrně snadno změnit grafické téma (styl) vašeho systému k nepoznání. Nedávno se na fóru ModMyi.com pustili do zajímavého pokusu - přenést prostředí Windows Phone 7 na iOS zařízení. Jak se jim to povedlo společně s návodem na instalaci najdete v toto článku.

Chattero UK: elegantní iPad kecálek pro Facebook (soutěž)

Příjemný a jednoduchý interface. Cenově dostupný kecálek, určený pouze pro Facebook - tak by se dal charakterizovat Chattero UK. Troufnu si říci, že se nejedná o tolik známou aplikaci v našich končinách, a to i přesto, že za jejím vznikem stojí Petr Čekyl - autor známých aplikací jako SMS zdarma, MHD či Train & Bus - Europe. Nyní už se ale pojďme podívat blíže na samotnou aplikaci, která, jak brzy zjistíte, si takové přehlížení určitě nezaslouží.