Švédská firma představila Apple zařízení s 7586 diamanty za čtvrt milionu dolarů

Nová luxusní sada za 250 000 dolarů, která se prodává jako kolekce „miliardářských gadgetů“, obsahuje iPhone 15 Pro Max, Apple Watch Ultra 2 a různé doplňky. Vše je pokryté diamanty. Výroba této sady údajně vyžaduje více než 500 hodin úsilí. Jde o produkt, který má vyplnit mezeru na trhu, která je tu pro ty nejbohatší. Podle společnosti Golden Concept, která stojí za novou sadou, je na trhu velká konkurence.

Zájem o luxusní zboží roste

„Na stále více nasyceném trhu s luxusním zbožím je k vytvoření prestiže potřeba něco mimořádného; kolekce Billionaire’s Gadgets je přesně taková,“ říká Puia Shamsossadati, generální ředitelka a zakladatelka Golden Concept. “Cena je jistě exkluzivní, ale odráží pečlivou práci a řemeslnou dokonalost, které byly vynaloženy na vytvoření těchto čtyř jedinečných kusů, jejichž hodnota se bude časem zvyšovat.”

“V Golden Concept nevytváříme pouze luxusní zboží, vytváříme luxusní životní styl,” pokračuje Shamsossadati, “a tato kolekce je rozhodně naší dosud nejexkluzivnější nabídkou.”

Je otázkou, zda se hodnota sady zvýší. Mělo by to být s jakýmkoli sběratelským předmětem a samozřejmě není pravděpodobné, že by se hodnota diamantů snížila. Přesto se jedná o re-skining zařízení Apple, která jsou nyní na vrcholu nabídky, ale příští rok to nebude a postupem času budou postupně zastaralejší. Dojde k bodu, kdy je Apple přestane podporovat.

Jedno ze zařízení pravděpodobně půjde touto cestou dříve než ostatní, protože sada obsahuje AirPods Max, které Apple neaktualizoval od svého uvedení v roce 2020. A pak je tu ještě jedna věc. Tato sada obsahuje iPhone 15 Pro Max, Apple Watch Ultra 2 , AirPods Max — a další hodinky.

“V Royal Iced Edition je vlajková loď Golden Concept,” říká společnost, “a švýcarské automatické skeletové hodinky, které rozměry odpovídají Apple Watch Series 9.”

Je to tedy velikost Apple Watch, ale nejsou to Apple Watch. Je to ve „sbírce vlastních produktů Apple“ miliardářových gadgetů, ale není to produkt Apple.

Apple však již dříve udělal luxusní zařízení. Hned od začátku v roce 2015 prodával zlaté Apple Watch Edition, které stály od 10 000 dolarů. Tato nová sada za 250 000 dolarů přichází ve velmi pěkné krabici. Tato krabice se zařízeními Apple a dalšími hodinkami je k dispozici přímo od Golden Concepts. Pospěšte si, nabízí se jen do vyprodání zásob.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Předchozí článek

iPhone 16 Pro může mít větší displej než protějšek iPhone 15 Pro

Následující článek

Majitelé iPhonů mají své smartphony déle než uživatelé Androidu

Související články

Stream.cz brzy na AppStore: iPhone verze české internetové TV

Dnes stránka iPhoneTips.cz na Facebooku překonala hezkých 8.000 fanoušků, za což všem našim čtenářům velice děkujeme! Přinášíme vám jako jediní exkluzivní obrázky z připravované aplikace pro iPhone, která vám umožní přehrávat videa z největšího českého videoserveru Stream.cz podobně jako známá iOS aplikace YouTube.
Číst více

Apple koupil Beats za 3 miliardy dolarů

Apple včera zveřejnil největší akvizici v její historii. Za 3 miliardy dolarů kupuje firmu Beats Electronics a rozšiřuje tak své portfolio o prodejně velice úspěšná sluchátka Beats by Dr. Dre a streamovací službu Beats Music.