iPhone 15 měl údajně mít více zaoblených rohů

Unikla informace, že kryt iPhone 15 bude přepracován a bude mít nový rám s více zakřivenými okraji. Existuje mnoho prvních zpráv o řadě iPhone 15, které se soustředí na problémy související s fotoaparáty a větší rozdíl mezi běžnými a Pro modely. Také se proslýchalo, že Apple pojmenuje svůj vrchol modelové řady iPhone 15 Pro Ultra a převezme tak konvenci pojmenování z nových Apple Watch Ultra.

Co ukazují uniklé obrázky?

Nyní raný únik obrázků tvrdí, že dojde k přepracování hlavního šasi iPhonu 15 a že tělo bude vyrobeno z titanu. Zatímco původ úniku není jasný – a ani obrázek – je pravděpodobnější, že iPhone 15 Pro bude vyroben z titanu než běžný model jen kvůli nákladům na získávání a obrábění materiálu.

Leaker „ShrimpApplePro“ zdůrazňuje, že tento únik je „ještě velmi brzký“.

https://twitter.com/VNchocoTaco/status/1594336832078385153

Apple měl více zaoblených rohů na iPhonech dříve, možná nejvýrazněji u řady iPhone 5c. Šasi této řady bylo vyrobeno z plastu, kde Apple také použil hliník a nerezovou ocel.

Pokud je únik správný, znamenalo by to, že řada iPhone 15 bude prvními iPhony, které jako materiál těla používají titan. Apple použil titan pro nové Apple Watch Ultra.

Apple také použil titan jako součást své fyzické karty Apple Card. Nejslavnější je, že Apple použil titan na PowerBook G4, ale jak čtenáři AppleInsider poukázali na počátku 2000, tento model byl náchylný k odlupování barvy.

Na telefonech iPhone se také objevily zaoblené obrazovky – což vedlo dokonce k pokusům o soudní spory.

“ShrimpApplePro” má slušnou historii. Nejnovější zveřejněný únik byl správný s předpovědí, že Apple Watch Series 8 nebude obsahovat přepracování, jak se očekávalo.

Předchozí článek

Podle nové studie fungují AirPods téměř stejně dobře jako prémiová naslouchátka

Následující článek

Výroba iPhonu 14 Pro klesla po protestech ve Foxconnu o 6 milionů

Související články