Akcie Apple jsou na hranici $700 za kus, což je další rekord

Akcionáři firmy Apple si mnou ruce. Po keynote z 12. září, kterou můžete shlédnout ze záznamu, akcie Apple šplhají do nebes a atakují magickou hranici $700 za jednu akcii.

Akcionáři firmy Apple si mnou ruce. Po keynote z 12. září, kterou můžete shlédnout ze záznamu, akcie Apple šplhají do nebes a atakují magickou hranici $700 za jednu akcii.

Ačkoliv iPhone 5 byl pro mnohé zklamáním, předprodej překonal veškeré očekávání. Včera jsme vás informovali o prvním dnu předprodeje, ve kterém se podařilo Apple prodat neuvěřitelných 2 milion nových iPhonů. Akciový trh, který netrpělivě čekal jak dopadne první den předprodeje, na tuto zprávu zareagoval okamžitě a vystřelil akcie AAPL k hranici 700, konkrétně k ceně 699,78 dolaru za kus a vytvořil tak nový rekord. Všem akcionářům tak nezbývá nic jiného, než pogratulovat.

obrázek: 9to5mac

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iPhone 5 pokořil rekord, Apple prodal 2 miliony kusů za 24 hodin

Následující článek

iPhone 5: povedené unboxing video redakce T3

Související články

Flight Control HD: nejdříve na Steamu, pak na Mac AppStore

Firemint, vývojář oblíbených her jako Real Racing či Flight Control nyní oznámil, že připravovaná casual hra Flight Control HD, velmi oblíbená na iOS zařízeních, bude dostupná jak pro Mac, tak i pro PC. O verzi pro Mac se již nějakou dobu ví a počítalo se, že se Flight Control objeví exkluzivně na Mac AppStore, který byl měl být dostupný někdy okolo ledna.