Akcie Apple jsou na hranici $700 za kus, což je další rekord

Akcionáři firmy Apple si mnou ruce. Po keynote z 12. září, kterou můžete shlédnout ze záznamu, akcie Apple šplhají do nebes a atakují magickou hranici $700 za jednu akcii.

Akcionáři firmy Apple si mnou ruce. Po keynote z 12. září, kterou můžete shlédnout ze záznamu, akcie Apple šplhají do nebes a atakují magickou hranici $700 za jednu akcii.

Ačkoliv iPhone 5 byl pro mnohé zklamáním, předprodej překonal veškeré očekávání. Včera jsme vás informovali o prvním dnu předprodeje, ve kterém se podařilo Apple prodat neuvěřitelných 2 milion nových iPhonů. Akciový trh, který netrpělivě čekal jak dopadne první den předprodeje, na tuto zprávu zareagoval okamžitě a vystřelil akcie AAPL k hranici 700, konkrétně k ceně 699,78 dolaru za kus a vytvořil tak nový rekord. Všem akcionářům tak nezbývá nic jiného, než pogratulovat.

obrázek: 9to5mac

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iPhone 5 pokořil rekord, Apple prodal 2 miliony kusů za 24 hodin

Následující článek

iPhone 5: povedené unboxing video redakce T3

Související články

Nové Macy: Porovnání a test výkonu nových modelů 2010

Jak jsme vás již informovali v článku o Magic Trackpad, Apple 27. července uvedl v Apple Store nové iMacy s procesory i3, i5 a i7, upgradoval Mac Pro se 4 i 6 jádrovými Xeony, nebo už dřív inovoval Mac Mini do opravdu atraktivního domácího počítače. Podívejte se na přímé hardwarové porovnání nových modelů 2010. V grafu najdete také porovnání výkonu některých modelů!
Číst více

Vítejte na novém iPhoneTips.cz

Příspěvek, který právě čtete, se mi nepíše snadno, přesto jsem se na jeho publikování těšil již několik měsíců. Proč? Určitě již tušíte odpověď – magazín iPhoneTips.cz se vrací po více jak roce opět k životu a navíc v zcela novém designu a s chutí dělat magazín pro fanoušky Apple ještě lépe.