Akcie Apple jsou na hranici $700 za kus, což je další rekord

Akcionáři firmy Apple si mnou ruce. Po keynote z 12. září, kterou můžete shlédnout ze záznamu, akcie Apple šplhají do nebes a atakují magickou hranici $700 za jednu akcii.

Akcionáři firmy Apple si mnou ruce. Po keynote z 12. září, kterou můžete shlédnout ze záznamu, akcie Apple šplhají do nebes a atakují magickou hranici $700 za jednu akcii.

Ačkoliv iPhone 5 byl pro mnohé zklamáním, předprodej překonal veškeré očekávání. Včera jsme vás informovali o prvním dnu předprodeje, ve kterém se podařilo Apple prodat neuvěřitelných 2 milion nových iPhonů. Akciový trh, který netrpělivě čekal jak dopadne první den předprodeje, na tuto zprávu zareagoval okamžitě a vystřelil akcie AAPL k hranici 700, konkrétně k ceně 699,78 dolaru za kus a vytvořil tak nový rekord. Všem akcionářům tak nezbývá nic jiného, než pogratulovat.

obrázek: 9to5mac

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iPhone 5 pokořil rekord, Apple prodal 2 miliony kusů za 24 hodin

Následující článek

iPhone 5: povedené unboxing video redakce T3

Související články

Nový iPhone 4: příběh o ztraceném prototypu a opilém zaměstnanci

Nové zprávy o objevení prototypu iPhone mají trochu bulvární nádech, o to jsou ale zajímavější. Serveru Gizmodo se povedlo vypátrat člověka, který v baru ztratil prototyp neznámého zařízení. Jedná se o 27 letého Graye Powella, který je zaměstnancem Apple a vyvíjí část software pro iPhone. Gray na svém Facebooku osudný večer publikoval z nového iPhone zprávu "Podcenil jsem, jak jsou dobrá německá piva". To bylo to poslední, co ze ztraceného zařízení napsal. Výpověď Powella najdete v článku.