iPad: v ČR se ho dočkáme nejspíše již 29. listopadu!

Vždy se počítalo s tím, že jakmile se v iPadu objeví lokalizace do českého jazyka, objeví se i samotný iPad na českém trhu. iOS 4.2 s podporou české lokalizace bylo vydáno a tak už se jen čekalo na potvrzení data vydání samotného iPadu v České republice. Tím dnem má být 29. listopadu, což je již příští pondělí.

Vždy se počítalo s tím, že jakmile se v iPadu objeví lokalizace do českého jazyka, objeví se i samotný iPad na českém trhu. iOS 4.2 s podporou české lokalizace bylo vydáno a tak už se jen čekalo na potvrzení data vydání samotného iPadu v České republice. Tím dnem má být 29. listopadu, což je již příští pondělí.

Co se týče dodávaných variant, mělo by se jich u nás objevit všech šest (tedy jak Wi-Fi, tak i Wi-Fi + 3G verze ve všech třech datových kapacitách). Ceny by měly být velmi podobné cenám u našich sousedů, kde se dá nejlevnější iPad ve Wi-Fi verzi s 16GB vnitřní paměti obstarat za cca 12,5 tisíce korun. Ovšem narozdíl od našich sousedů bude u nás platit ze zákona povinná dvouletá záruka – což je zcela jistě velká výhoda.

Na webu SuperApple.cz také vyšla zpráva o orientačních cenách jednotlivých modelů. Neberte o jako dogma, ale jako obrázek o cenách to určitě stačí:

  • iPad Wi-Fi 16GB by měl stát 12 340 Kč,
  • iPad Wi-Fi 32GB by měl stát 14 800 Kč,
  • iPad Wi-Fi 64GB by měl stát 17 280 Kč,
  • iPad Wi-Fi + 3G 16Gb by měl stát 14 800 Kč,
  • iPad Wi-Fi + 3G 32GB by měl stát 17 280 Kč,
  • iPad Wi-Fi + 3G 64GB by měl stát 19 750 Kč.

Momentálně se iPad prodává v těchto cenových relacích:

Apple iPad 16GB WiFi lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Apple iPad 32GB WiFi lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Apple iPad 64GB WiFi lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Apple iPad 16GB WiFi 3G lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Apple iPad 32GB WiFi 3G lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Apple iPad 64GB WiFi 3G lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Pokud jste si tedy chtěli sobě nebo někomu blízkému pořídit nový Apple iPad pod stromeček k Vánocům, nejspíše nebudete ani muset vyrážet za hranice. A to ještě nepočítám s největší pravděpodobností stejné (ne-li o kousek nižší) ceny a dvouletou záruku. Zkrátka – 29. listopad bude tím dnem, kdy se v České republice konečně objeví Apple iPad.

132 comments
  1. I v zahranici, treba v nemecku, plati dvouleta zaruka 😛

    1. Pokud vim je tam asi nejaka vyjimka (i kdyz mi to prijde dost neslucitelne se zakonem), protoze mi chteli iPad prodat jen s jednorocni (ted nemyslim mezinarodni, ale primo v Nemecku) zarukou.

      Mate jine zkusenosti ohledne nakupu neco od Apple z Nemecka?

    1. v CR se uz take prodava, od kvetna.

      Ale ne oficialne. To jsou proste sede dovozy.

  2. Taky to nechapu, vzdyt vsechny internetove obchody nabizeji Ipad uz davno, tak v cem to bude ted jine?

      1. Tak na to som fakt zvedavy o kolko a ci vobec sa zniza 🙂

        1. Ty jsi proste mimoradne natvrdly slovak 😛

          Prvne spamujes s cenami SK od neoficialnich dovozcu a nechapes, ze to neni oficialne od Apple, a pak jsi zvedavy, o kolik, ci vubec se snizi ceny, ackoliv ty ceny jsou uz znamy a dokonce jsou uvedeny ve clanku, pod kterym diskutujes.

          OMG!

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

AirPlay: funkce nového iOS 4.2, kterou si rozhodně zamilujete!

Následující článek

Facebook Chat+: alternativní kecálek pro iPhone (soutěž!)

Související články

iOS 4.2: tento týden nebude, iTunes 10.1 je ale už venku!

Vše nasvědčovalo tomu, že se 12. listopadu objeví finální verze iOS 4.2, na kterou čekají především vlastnící iPadů (kvůli multitaskingu či české/slovenské lokalizaci systému). Bohužel, kvůli chybě Wi-Fi připojování, kdy se iPad často zničehonic od sítě odpojuje, se iOS 4.2 odkládá. Tato chyba se týká pouze iPadu a jeho GM (Golden Master) verze - předchozí bety totiž s Wi-Fi neměly nejmenší problém.