iPad: první video-recenze tabletu od Apple

První dubnovou zprávu věnujeme iPadu a skvělé video-recenzi, kterou připravil uznávaný PCMAG. Ikdyž je recenze v angličtině, myslím, že i pro začátečníky nebude problém porozumět. Ve videu najdete hezké detaily jak samotného tabletu, tak operačního systému, nebo třeba GT Racing.

První dubnovou zprávu věnujeme iPadu a pěkné video-recenzi, kterou připravil uznávaný PCMAG. Ikdyž je recenze v angličtině, myslím, že i pro začátečníky nebude problém porozumět. Ve videu najdete hezké detaily jak samotného tabletu, tak operačního systému, nebo třeba GT Racing.

První recenze amerických deníků a internetových magazínů, které měli to štěstí okusit iPad na vlastní kůži, hovoří rozhodně kladně. Největší devízou iPadu je výborně vyladěný operační systém, mohutná výdrž baterií (10-12 hod.), dobře zvládnutá dotyková klávesnice a opět absolutní intuitivnost a radost při používání tabletu.

Líbí se vám iPad? Napište nám do diskuze Váš názor proč by jste si (ne)koupili novinku od Apple. Děkujeme.

7 comments
  1. počkám na evropskou cenu iPad a uvidím zda koupím. Spíš ale počkám na nový iPhone, to bude větší pecka 🙂

  2. počkám na evropskou cenu iPad a uvidím zda koupím. Spíš ale počkám na nový iPhone, to bude větší pecka 🙂

  3. iPad se mi jako zarizeni dost libi, nicmene si ho nekoupim z jednoho prosteho duvodu… pokud Apple rika, ze je to nejlepsi zarizeni pro internet, ale pritom neumi Flash, tak si ze me bud dela legraci nebo snazi se mi podsunout neco co proste neni pravda. Nechci se Flashe nijak zastavat, ale at uz se to nekomu libi nebo ne, k dnesnimu internetu proste patri a pokud to nekdo nevidi tak je hlupak. Kecy Applu o bidne performance apod. jsou opradu ubohe a je zcela evidentni ze se jen boji o svuj monopol v podobe Appstore. Spousta “neschgalenych” aplikaci by pak mohla vzniknout jako Flash a to se jim proste nehodi do kramu.
    Predesilam ze jsem vice jak 2 lety naprosto spokojeny uzivatel iPhone, kde mi Flash nijak nechybi, ale v zarzeni typu iPad proste chci mit moznost pouzivat cely internet a ne jen ty weby kde zrovna nahodou ve Flahi nic neni.

  4. iPad se mi jako zarizeni dost libi, nicmene si ho nekoupim z jednoho prosteho duvodu… pokud Apple rika, ze je to nejlepsi zarizeni pro internet, ale pritom neumi Flash, tak si ze me bud dela legraci nebo snazi se mi podsunout neco co proste neni pravda. Nechci se Flashe nijak zastavat, ale at uz se to nekomu libi nebo ne, k dnesnimu internetu proste patri a pokud to nekdo nevidi tak je hlupak. Kecy Applu o bidne performance apod. jsou opradu ubohe a je zcela evidentni ze se jen boji o svuj monopol v podobe Appstore. Spousta “neschgalenych” aplikaci by pak mohla vzniknout jako Flash a to se jim proste nehodi do kramu.
    Predesilam ze jsem vice jak 2 lety naprosto spokojeny uzivatel iPhone, kde mi Flash nijak nechybi, ale v zarzeni typu iPad proste chci mit moznost pouzivat cely internet a ne jen ty weby kde zrovna nahodou ve Flahi nic neni.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iTunes: stiahnite si novú verziu 9.1

Následující článek

Tony Hawk's Pro Skater 2: užijte si skateboarding na iPhone!

Související články