iTunes: stiahnite si novú verziu 9.1

Apple vypustil novú verziu iTunes, nesie označenie 9.1. Zmeny sa týkajú predovšetkým synchronizácie s prichádzajúcim iPadom.

Apple vypustil novú verziu iTunes, nesie označenie 9.1. Zmeny sa týkajú predovšetkým synchronizácie s prichádzajúcim iPadom, a to konkrétne synchronizácie hudby, filmov, TV seriálov a kníh z iBooks. Tešiť sa však môžeme aj my, majitelia iPhone-ov a iPodov, odteraz si totiž môžeme premenovávať, aranžovať alebo pokojne aj vymazať naše Genius Mixes.Mimochodom ak ste náhodou doteraz pomôcku zvanú Genius nevyužili, odporúčam Vám ju vyskúšať. Genius z vašej hudobnej knižnice vie urobiť naozaj parádne tématické playlisty.

Novú verziu iTunes si môžete stiahnuť na oficiálnych stránkach alebo jednoducho môžete nechať Váš starší iTunes automaticky sa updateovať.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

NotifyMe: pro mnohé ideální GTD řešení

Následující článek

iPad: první video-recenze tabletu od Apple

Související články

Apple TV: nová herní konzole na obzoru?

Poslední betaverze iOS 4.3 určená pro Apple TV přinesla zajímavé odhalení — možná se brzy dočkáme Apple TV jako herní konzole. Předpoklady na to má — Apple TV má oblíbenou iOS platformu, výkonný ARM procesor Apple A4 nebo i dostatek RAM. Kapacita disku je sice omezená, přesto ale by se v Apple TV nějaké místo našlo. Nejspíše vás ale zarazilo, čím by se dala taková konzole ovládat. Odpověď je jednoduchá — iPhonem nebo iPodem touch. Spojení těchto dvou zařízení zní určitě velmi zajímavě a dávalo by i smysl — vždyť Apple svá zařízení propojuje často.

Kompletní informace: Prezentace Apple o problémech iPhone 4!

Na včerejší tiskové konferenci Apple konečně rozluštil hádanku o problémech s anténou v novém iPhone 4. Fakta, které Steve Jobs odprezentoval, dávají jasně najevo, že se problém nebude až tak "horký" a že se týkal pouze několika málo uživatelů. Přečtěte si o výjmečné prezentaci, na které mimo jiné Apple prozradil, že ke všem iPhone 4 dá svůj Bumper kryt zdarma!