iTunes: stiahnite si novú verziu 9.1

Apple vypustil novú verziu iTunes, nesie označenie 9.1. Zmeny sa týkajú predovšetkým synchronizácie s prichádzajúcim iPadom.

Apple vypustil novú verziu iTunes, nesie označenie 9.1. Zmeny sa týkajú predovšetkým synchronizácie s prichádzajúcim iPadom, a to konkrétne synchronizácie hudby, filmov, TV seriálov a kníh z iBooks. Tešiť sa však môžeme aj my, majitelia iPhone-ov a iPodov, odteraz si totiž môžeme premenovávať, aranžovať alebo pokojne aj vymazať naše Genius Mixes.Mimochodom ak ste náhodou doteraz pomôcku zvanú Genius nevyužili, odporúčam Vám ju vyskúšať. Genius z vašej hudobnej knižnice vie urobiť naozaj parádne tématické playlisty.

Novú verziu iTunes si môžete stiahnuť na oficiálnych stránkach alebo jednoducho môžete nechať Váš starší iTunes automaticky sa updateovať.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

NotifyMe: pro mnohé ideální GTD řešení

Následující článek

iPad: první video-recenze tabletu od Apple

Související články

3.000 fanoušků iPhoneTips: rozdáváme dárky za více jak 2 tisíce!

Včera iPhoneTips.cz zdodalo další metu na sociální síti Facebook a to tak, že překročilo hranici 3.000 fanoušků!. Komunitu tvoří nejen čestí a slovenští fanoušci, ale také několik majitelů iPhone žijících ve Velké Británii, USA, nebo třeba Nizozemí. Všichni členové mají v oblibě značku Apple a samozřejmě také iPhoneTips, za což vám chceme poděkovat. Jak? Dáme vám vouchery na opravu iPhone za více jak 2.000 Kč!

Nový MacBook Air: vydání se znovu posouvá, čeká se na Lion

Pokud patříte mezi lidi, kteří netrpělivě čekají na nový MacBook Air, pak pro Vás mám špatnou zprávu. Původně se nový MacBook Air měl objevit již na konci tohoto měsíce, čehož se chytla většina zahraničních serverů. Nestalo se ale tak a vypadá to, že vydání nového MacBooku Air je "natáhováno" ne kvůli nějakým problémům ve výrobě, ale spíše z důvodu vydání nového operačního systému od Apple - OS X Lion.