Tony Hawk’s Pro Skater 2: užijte si skateboarding na iPhone!

Druhý díl skateboardingu ze série Pro Skater byl jednou z nejprodávanější her všech platforem, včera se Tony Hawk’s Pro Skater 2 objevil také na AppStore a dobyl naše iPhone a iPod Touch.

Druhý díl skateboardingu ze série Pro Skater byl jednou z nejprodávanější her všech platforem, včera se Tony Hawk’s Pro Skater 2 objevil také na AppStore a dobyl naše iPhone a iPod Touch. Verze pro Apple je dokonalý port klasické PC verze Pro Skateru 2, což je rozhodně dobře. Pojďme se podívat na vychytávky, které nachystali Activision.

Nový Tony Hawk je v iTunes od 1.4.2010 a za tu chvíli na americkém AppStore získal už 35 hodnocení hráčů, z toho 29x hráči ohodnotili hru 5 hvězdami. To jasně předurčuje, že tu máme konečně pořádný skateboarding! Prozatím asi nejznámější skateboardingová hra byla Skater Nation, která byla v jarním výprodeji Gameloftu, tu ale svou hratelností a zpracováním hravě překonal Pro Skater 2.

Jak si můžete všimnout na obrázcích a videu, grafika (včetně menu a fontů) je totožná s verzí Pro Skater 2 pro PC, což osobně vítám. Levely jsou také totožné, což je logický krok – jejich architektura je dokonalá. Jistě ale uznáte, že dobré levely, grafika a známé jméno nestačí, důležitá je hratelnost a ovládání a i zde Activision nezaváhalo.

Směrový ovladač sice občas trochu potrápí, celkově je ale kombinace 4 směrů a 4 buttonů dobrá volba. Tlačítka, kterým určujete jaké triky má vaše postava provádět, jsou od sebe dostatečně daleko a dobře umístěná. Kamera je o poznání přehlednější, než například u již zmiňovaného Skater Nation, což ve spojení se stylovou hudbou, která provázela Pro Skatery na všech platformách, vytváří výbornou atmosféru.

Do hry se můžete ponořit s jedním z 12 profi skatebordistů, kteří mohou provádět stovky triků. Nové závodní mapy (chcete-li levely) a nové triky odemykáte pomocí peněz, které získáváte za úspěchy ve vaší kariéře.  Ověřený systém, který vás bude hnát hrát dál a dál, to mi věřte.

Nový Tony Hawk’s Pro Skater 2 je jednoznačně nejlepší skateová hra, kterou v součastnosti seženete na US AppStore. Technická stránka hry je naprosto dokonale konvertována z PC verze, což je rozhodně dobře. Cena je vyšší, ale to se dá očekávat, za kvalitu se platí a to Activision.

Tony Hawk’s Pro Skater 2 – $9,99 – US AppStore link (v českém AppStore zatím hra není)

4 comments
  1. Tak to je skvělá zpráva. Hned stahuju a jdu hrát. Tohle byla jediná hra, kterou jsem na Playstationu dohrál. Hra která je prostě dokonalá a dneska už i legendární.

  2. Tak to je skvělá zpráva. Hned stahuju a jdu hrát. Tohle byla jediná hra, kterou jsem na Playstationu dohrál. Hra která je prostě dokonalá a dneska už i legendární.

  3. Je to skvele, ze neco tak dobreho konecne vyslo 🙂 jeste by mohl vyjit Mat Hoffman, nebo Dave Mirra a bylo by to super.

  4. Je to skvele, ze neco tak dobreho konecne vyslo 🙂 jeste by mohl vyjit Mat Hoffman, nebo Dave Mirra a bylo by to super.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iPad: první video-recenze tabletu od Apple

Následující článek

EA Mobile: nepremeškajte veľký výpredaj hier!

Související články